Anasayfa » Astroloji » Bu Burçlar Gerginken Yanına Yaklaşmayın! En Sinirli 5 Burç!

Bu Burçlar Gerginken Yanına Yaklaşmayın! En Sinirli 5 Burç!

İnsanların en temel duygularından olan hiddet çoğu zaman geri dönülmez neticelere neden oluyor. Günlük yaşantıda bir hayli vaka karşısında soğukkanlılığını gözetmekte ise bazı insanların çok daha düşük bir isteme sahip oldukları görülüyor.

Asaplı halleriyle her zaman öne çıkan ve gergin vaziyetlerde yanına yanaşılmaması gereken bireylerin bir öbür ortak özelliği ise burçları oldu. Bazı burçların asaplılık kat rakamları çok daha yüksek.

TERAZİ BURCU

Yaşamında her zaman denge aramaya çalışsa da asaplılık mevzusunda terazilerin eline kimse su dökemez. Haksızlık karşısında da asla sabredemeyen terazi burcu usuna koyduğunu yapmakta ve kabul ettirmekte oldukça ısrarcıdır. Sanki buluttan nem kapan özelliği terazi burcunun en keskin özellikleri arasında yer alıyor. Asaplıyken terazi burcunun yanında olanlar da kısmetini çoğu zaman almaktadır.

İKİZLER BURCU

Ani duygu başkalaşımları sebebiyle çok sık endişe vaziyeti de yaşayan ikizler burcu, çoğu zaman sevinçli, sosyal ve konuşkan olsa da sinirlendiğinde gözü hiçbir şey görmüyor. Kolay öfkelenen burçlar arasında yer alan ikizler, asaplı burçlar arasında yerini almayı muvaffak oluyor.

KOÇ BURCU

Bu Burçlar Gerginken Yanına Yaklaşmayın! En Sinirli 5 Burç!

Ani hiddet patlamaları oldukça sık görülen koç burcu özellikle fazla asaplılık hallerinde hakimiyet edilemez hale gelmektedir. İrtibat kurma mevzusunda da oldukça cılız olan koçların yanlış anlaşılmalar karşısında da afaki yere hiddetlendikleri görülüyor. Etrafındakiler önemsemeden asaplılıklarıyla etrafındakilerin kalbini de çok sık kırmalarıyla öne çıkıyorlar.

BAŞAK BURCU

Kendilerini hakimiyet etme mevzusunda galibiyetli olsalar dahi ani hiddet patlamaları yaşayan burçlar arasında başak ilk sıralarda yer almaktadır. Çevresinde özellikle gördükleri en minik bir yanılgıda dahi asaplılıkları tavan yapmaktadır. Hiddetli oldukları daha çok devirici tutumlarıyla görülürler.

ASLAN BURCU

Aslan burcunun özellikle şahsiyete karşı yapılan her türlü hürmetsizlik karşısında büyük hiddet patlaması göstermeleri muhtemeldir. Her zaman kendilerini güçlü gören aslan burcu sabırlı olsa da hiddetlendiğinde asla dindirilemez. En asaplı burçlar arasında aslan burcu da ilk sıralarda yerini almayı muvaffak oluyor.

İçeriği Oyla

Yorum yapın