Anasayfa » Genel » Bu Coin Sizi 2023 Yılında Araba Sahibi yapabilir

Bu Coin Sizi 2023 Yılında Araba Sahibi yapabilir

Dünyanın En Büyük Kripto Para Borsalarının Bitcoin‘in geleceğine dair umutsuz konuştukları şu günlerde Coin Yatırımcıları da Gelecek Evhamı Taşıyor. Tarihi düşüşler sonrası uzmanların gelecek öngörüleri de kripto para piyasalarını takip edenler için sanki bir yol gösterici. Ancak öyle büyümeler var ki bazı coinler bu atlayış için hazırlık yapar.

Evet Solana SOL Coin bahsediyoruz. Bloomberg’in Ethereum’a rakip olarak gördüğü SOL Coin, uslu kontrat uyuşmalarının uygulanmasına izin veren merkezi olmayan bir Blockchain’e ev sahipliği yapar. Bir Hayli kripto para yatırımcısı da SOL Coin’in yakın gelecekte özellikle bu yarıyıllı ayı piyasaları sonrası gelişim için bir fırsat olarak görüyor.

Öte yandan Solana, tertemiz bir projeyi bugün duyurdu. Kripto para platformalarının alanları dışına çıktığı pek çok görsek de bu kere vaziyet değişik. Solana Saga ismini taşıyan uslu telefon kripto para yatırımcılarının alakasına sunuldıu.

Bu Coin Sizi 2023 Yılında Araba Sahibi yapabilir

Solana Labs CEO’su Antoly Yakovenko, Saga isimli Android telefonu tanıttı. Web3 gayeleri için emele müteveccih olarak planlanmış bir makine olacak olan Solana Saga 6.6 inçlik bir ekrana ve 512 GB depolama alanına sahip olacak ve ayrıca makinede yerleşik özel anahtar güvenlik tedbirleri bulunacak.

Makine 100 dolar depozito karşılığında ön sipariş için açıldı ve 1.000 dolarlık bir varsayımı maliyet biçiliyor. Solana Mobile, telefonu 2023 ’nam başlarında piyasaya sürülecek. Saga projesi SOL maliyetinin 38,5 doların üzerine çıkmasına neden oldu.

İçeriği Oyla

Yorum yapın