Anasayfa » Genel » Disney Plus GroupWatch Nasıl Yapılır 2023

Disney Plus GroupWatch Nasıl Yapılır 2023

Disney Plus GroupWatch nasıl yapılır, Disney Plus dostlarla izleme veya değişik biçimde suali olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz ayrıntılı bir biçimde destekçi olacaktır. Disney Plus GroupWatch özelliği hakkında sizlere tüm ayrıntılı bilgileri bu içeriğimizde aktarmış olacağız. Disney+ GroupWatch nasıl yapılır diyorsanız işte sizlere yanıtı!

Disney çok kısa bir müddet evvel yaşamımıza dahil olarak bizlere birden fazla film, dizi ve evraksalı sunmuş oldu. Uygun maliyete sahip olabileceğiniz Disney Plus ’da yalnızca dizi, film veya dokümansal izlemekle kalmıyor aynı zamanda izlediğinizi içerikleri öteki dostlarınızla beraber aynı anda izleme fırsatına da sahip olmuş oluyorsunuz. Netflix ’in Party özelliğiyle aynı özelliklere sahip olan Disney Plus GroupWatch özelliği yakın dostlarınızı, ailenizi veya öteki şahısları sanal etrafta film, dizi, dokümansal izlemeniz için destekçi olmuş oluyor.

Disney Plus Group Watch Nedir?

Disney Plus ’da bir içeriği tek başınıza izlemek istemiyorsanız aynı anda değişik dostlarınız veya ailenizle beraber sanal etrafta birlikte izlemek istiyorsanız Disney Plus GroupWatch özelliğinden yararlanabilirsiniz. GroupWatch hiçbir senkronize meselesine eğilim vermeden, sürekli ve meselesiz bir biçimde tüm ekranlarda yayınlanacaktır. Dostunuz, aileniz değişik bir yerde olsa da GroupWatch özelliği sayesinde içerikleri birlikte izleyebilirsiniz.

disney plus groupwatch özelliği

Disney Plus GroupWatch ’e Kaç Şahıs Katılabilir?

Aynı anda GroupWatch özelliğini kullanabilecek şahıs rakamı 7 ’dir. Aynı hesap üzerinden 4 değişik yayın yapılabilir. Başka Bir Deyişle aynı anda birden fazla bireyle Disney Plus GroupWatch özelliğini meselesiz olarak kullanabilirsiniz. Fakat PS4 veya Roku modellerinde bazı meseleler alana gelebilir. Telefon, tablet veya Web üzerinden meselesiz bir biçimde 7 bireyle GroupWatch özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Birisi Disney Plus GroupWatch ’a Nasıl Davet Edilir?

Bir filmi, diziyi veya programı başka bir dostunuzla paylaşarak GroupWatch daveti oluşturmak istiyorsanız alttaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

Disneyplus.com ’a gidin veya Disney+ mobil uygulamasını açın GroupWatch ’ta izlemek istediğiniz imali arayın GroupWatch ’u başlatmak için Üretim sayfasındaki GroupWatch sembolünü seçin Davet irtibatını almak için GroupWatch odasında + Davet Et ’i seçin Davet irtibatını kopyalayın veya paylaşmak için seçim ettiğiniz usulü seçin

Unutmayın; GroupWatch ’a yalnızca seans sahibi davet yapabilir. Başka Bir Deyişle davet edilen bir şahıs başka bir şahsı davet edemez. Davet sahibi başka bir şahsı daha GroupWatch ’a davet edebilir gidişattadır.

Disney Plus GroupWatch ’a Nasıl Katılabilirim?

Birisi sizi GroupWatch ’a davet ediyorsa alttaki usulleri kullanarak Disney Plus GroupWatch ’a katılabilirsiniz.

Disney+ mobil uygulamasını açın veya DisneyPlus.com ’a gidin ve profilinizi seçin Katılmak istediğiniz GroupWatch ’taki imali arayın Üretim sayfasına gidin GroupWatch sembolünü ve Yayına Katıl ’ı seçin

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Bu içeriğimizle beraber sizlere Disney Plus GroupWatch özelliğinden, Disney Plus GroupWatch nasıl katılınılır, Disney Plus GroupWatch Nasıl yapılır başlıklarında bilgi vermiş olduk. Bir öteki içeriğimiz olan Disney Plus hesap ayarları isimli içeriğimizi okuyabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın