Anasayfa » Genel » İlişki koçu Adil yıldırım Kim? Kitaplarında nelerden bahsediyor?

İlişki koçu Adil yıldırım Kim? Kitaplarında nelerden bahsediyor?

Adaletli Yıldırım Kim?

Adaletli Yıldırım 6 Ocak 1982 ’de İstanbul ’da doğdu. Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Kısmı ’nden mezun oldu. Milano Teknik Üniversitesi ’nde Beynelmilel Pazarlama Kısmı ’nde yüksek lisansını bitirdikten sonra Birleşmiş Milletler Roma Büroyu ’nde ve akabinde İtalya ’da Roma ve Torino merkezli muhtelif özel işletmelerde çalışma yaşamını sürdürdü.

İtalya’da yayınlanan yazıları ile yazma macerayı başladı;

Yazma macerasına hikâyeler yazarak başlayan Yıldırım ’ın kimi eserleri, İtalya ’da gazetelerin hafta sonu eklerinde ve internet bloglarında yayınlandı.Türkiye ’deki ilk romanı Gecede Gizli Yalnız Aşklar okuyucularına erişirken Yıldırım, “Kendi tarihimde ayak izlerimi takip etmeye devam ediyorum” diyor. “Her sabah kendi ruhumuza Doğru yeni bir yolculuğa çıkmak için kalkıyoruz yataktan… Varılacak son nokta, kendi ruhumuz. Elimizde kalan son zenginlik, asla kaybetmek istemediğimiz tek hakikatimiz. Gece, karlı caddelere ve huzurlu bir sabaha kavuşmaya hazırlanıyor. Ben, kar tanelerini izlerken yazmaya başlıyorum ve dünyanın neresinde olursa olsun, ruhumu kavrayan tüm insanlara kavuşmaya hazırlanıyorum.”

Yazdığı kitaplarla okurlarına ‘Papatyam’ diyen Adaletli Yıldırım’ın kitapları çok büyük alaka görüyor. Katıldığı sohbet ve imza günlerinde pek çok okurunun suallerini cevaplayan Yıldırım’ın kitapları nelerdir? Kitapları hakkında bilgileri sizler için derledik.

Gecede Gizli Yalnız Aşklar

Roma’da yaşamına giren bayanlarla apayrı tecrübelere çekildiği bir yarıyılda, İstanbul’da geride vazgeçtiğini düşündüğü bir bayandan sürpriz bir mektup alır. Bu mektup onu hiç beklemediği biçimde, kendi ruhunun derinliklerine Doğru bir yolculuğa çıkarır.

5/5 - (1 Oy)

Yorum yapın