Anasayfa » Genel » PUBG Arkadaş Silme (Mükemmel Cevap)

PUBG Arkadaş Silme (Mükemmel Cevap)

Pubg dost silme, Pubg mobile dost silme, Pubg de dost silme, Pubg dost çıkarma mevzularında ziyaretçilerimizden sual almaktayız. Bu içeriğimizle beraber Pubg dost silme ve Pubg mobile dost silme başlıklarında bilgi vermiş olacağız. Şayet sizlerin de Pubg dost silme mevzusunda merak ettiğiniz bir vaziyet varsa bu içeriğimiz sizlere dayanakçı olabilir.

PUBG oyununda isteyen herkes size ilave edebilir, çıkartabilir ve yasaklayabilir. Sosyallik güzergahından oldukça iyi konumda olan PUBG oyunu yeni dostlar edinmenize ve oyunu çok daha zevkli bir biçimde oynamanıza her zaman imkân sağlar. Saatlerce oynadığınız oyunda tek başınıza oynamanız size çok fazla zevk vermeyebilir bu surattan yeni dostlar edinerek oyunu daha fazla cümbüşlü ve zevkli hale getirebilirsiniz. Fakat bazı zamanlar oluyor ki oyunda bazı dostlarımızı silmek veya yasaklamak isteyebiliyoruz. Peki, bu vaziyette PUBG dost silme nasıl yapılır? İşte sizlere yanıtı…

PUBG Mobile Dost Silme Nasıl Yapılır

PUBG Mobile oyununda var olan bir dostunuzu silmek istiyorsanız yapmanız gereken her bir usulü sizler için altta hisseleştik. Şayet usulleri noksansız ve Doğru bir biçimde yaparsanız oyundaki dostunuzu dost listenizden meselesiz bir biçimde çıkartabilirsiniz. Bu sayede size ileti atmasını, reyin daveti yollamasını ve öteki her türlü dost etkinliğini yasaklamış olursunuz.

Pubg Mobile Dost Silme Adımları

Pubg Mobile oyununa giriş yapın.Sol alt tarafta yer alan sohbet alanına tıklayın.Sohbet alanının alt kısmında yer alan ‘ ’Dostlarım ’ ’ sekmesini açın.Açılan sayfadan silmek istediğiniz dostunuza tıklayın daha sonra üç çizgiye basın.Karşınıza bir sayfa açılacak ve bu sayfa üzerinden ‘ ’Oyuncuyu maniyle ’ ’ butonuna tıklayın.

Paylaşmış olduğumuz bu bilgiler aracılığıyla Pubg Mobile dost silme hadisesini zaferli bir biçimde bitirmiş olacaksınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın