Anasayfa » Astroloji » 1 Ağustos 2023’te kova burcunda Süper Dolunay! İşte burçlara etkileri

1 Ağustos 2023’te kova burcunda Süper Dolunay! İşte burçlara etkileri

1 Ağustos’ta akşam saatlerinde kova burcunda reelleşecek olan Süper Dolunay, burçları büyük miktarda etkileyecek. İşte Süper Dolunay’ın burçlara tesirleri…

SÜPER DOLUNAY NEDİR?

Ay, Dünya ’ya 362.000 kilometre ’den daha fazla yanaştığında yörüngesinde Dünya ’ya en yakın konumlardan birinde bulunur. Bu esnada bir dolunay veya yeni ay asıllaşırsa Ay, süper ay ismini alır. Başka Bir Deyişle Ay, Dünya ’ya en yakın konumda olduğunda hakikatleşen dolunaya “süper dolunay” denir.

İşte kova burcunda Doğruleşek Süper Dolunay’ın burçlara tesirleri….

1 Ağustos 2023 ’teki Kova Dolunayı, Koç burcunu sosyal irtibatlar ve grup çalışmaları açısından coşku verici bir yarıyıla taşıyacak. Dostluk ilişkilerinde derinleşmek ve kalıcı bağlar kurmak için muhteşem bir zaman dilimi olacak. Yeni insanlarla tanışmak ve onlarla özel bağlar kurmak için oldukça sarih bir enerjiye sahip olacaksın. Maksatlarını hakikatleştirirken cemiyetin temennilerini de göz önünde bulundurmak için ideal bir zaman. Ayrıca, iş hayatında liderlik rolü üstlenmek için muhteşem bir fırsat sunacak olan yenilikçi fikirlerinle parlayacaksın.

Sevgili Boğalar, 1 Ağustos Dolunayı senin kariyer ve cemiyetsel statü alanlarında oldukça etkileyici bir yarıyıla giriş yapmana dayanakçı olacak. Bu dolunay yarıyılında, sana beklenmedik bir iş fırsatı sunabilir veya mevcut kariyer yolunda ehemmiyetli bir metamorfozla karşılaşabilirsin. Becerilerini cemiyete katma potansiyelin oldukça yüksek ve bu yarıyılda cemiyetsel etraflarda daha elastik ve sarih olmak için cesaretini kullanmalısın. Ayrıca, yeni insanlarla irtibatlar kurmak ve kariyerinin gelişimine katkıda bulunacak alanlarda kendini geliştirmek için cesur adımlar atmanın bütün zamanı!

İçeriği Oyla

Yorum yapın