Anasayfa » Gezilecek Yerler » 15 Temmuz Millet Bahçesi – Esenler Şehir Parkı Nerede, Nasıl Giderim

15 Temmuz Millet Bahçesi – Esenler Şehir Parkı Nerede, Nasıl Giderim

15 Temmuz Halk Bahçesi başka bir deyişle Esenler Şehir parkına gidebilmek için kullanabileceğiniz birden fazla erişim vasıtayı ile beraber birden fazla erişim yolu bulunmaktadır. Sizler sizlere en uygun olan erişim vasıtayı ve yolu seçim ederek 15 Temmuz Halk Bahçesi ’ne meselesiz bir biçimde erişebilirsiniz. Zaman kaybettirmeden sizlere süratli bir biçimde adres tarifini yapalım.

15 Temmuz Halk Bahçesi Nerede?

15 Temmuz Halk Bahçesi Esenler ’de bulunmaktadır. Toplamda 182KM ’lik alana dağılan 15 Temmuz Halk Bahçesi ’nin öğrenilen öteki ismi Esenler Şehir parkıdır. Büyük ve devasa olan bu parka gidebilmek için alttaki usulleri kullanabilirsiniz.

Esenler 15 Temmuz Halk Bahçesi

Esenler 15 temmuz halk bahçesine gidebilmek için kullanabileceğiniz erişim taşıtları kendi vasıtanız haricinde otobüs, metro ve dolmuştur. 

Otobüs ile 15 Temmuz Halk Bahçesine gitmek istiyorsanız 146M, 33, 33ES, 79T, 92Ş, 98G ’e binmelisiniz. 

Esenler 15 Temmuz parkına en yakın otobüs durağı Atışalanı kabirliğidir. Bu durakta inerek süratle parka erişim sağlayabilirsiniz. Veya Kemer semti, Birlik semti duraklarında inebilirsiniz. 

Esenler 15 Temmuz Parkı

Otobüs haricinde bu parka gidebileceğiniz öteki erişim yolları metro ve dolmuştur. Metro ve dolmuş ile Esenler 15 Temmuz parkına gitmek isterseniz alttaki usulleri kullanabilirsiniz.

Metro ile 15 Temmuz Parkına gitmek isteyenler M1B veya M7 isimli metrolara binmeleri gerekmektedir.  Minibüs ile bu parka gitmek isteyenler A-19, A-24, A – 27, A – 41 numaralı dolmuşlara binmeleri gerekmektedir. 

 

15 Temmuz Millet Bahçesi - Esenler Şehir Parkı Nerede, Nasıl Gidilir15 Temmuz Halk Bahçesi – Esenler Şehir Parkı Nerede, Nasıl Giderim

İçeriği Oyla

Yorum yapın