Anasayfa » Genel » Andropoz Melissa Dilber (Ahu) İnstagram adresi ne? Melissa Dilber Kim, kaç yaşında?

Andropoz Melissa Dilber (Ahu) İnstagram adresi ne? Melissa Dilber Kim, kaç yaşında?

Netflix ’in beğenilen dizisi Andropoz mevzusu kadar oyuncu kadrosuyla da dikkat topluyor. Hoş fiziği ve galibiyetli oyunuyla şimdiden dikkatleri üzerine sürükleyen Melissa Dilber ’in İnstagram adresi, yaşı ve nereli olduğu en çok incelenen mevzular arasında yer alıyor. Özellikle beğenilen diziyi yakında takip eden şahıslar Andropoz Melissa Dilber İnstagram adresi ne ve Melissa Dilber Kim kaç yaşında gibi suallere cevap arıyor. Peki, Andropoz Melissa Dilber İnstagram adresi ne? Melissa Dilber Kim kaç yaşında? İşte hoş oyuncunun hayatı hakkında tüm bildiklerimiz…

MELİSSA DİLBER KİMDİR?

Andropoz Melissa Dilber Ahu İnstagram adresi ne? Melissa Dilber Kim, kaç yaşında?

Andropoz dizisinin ikiz oyuncularından biri olan Melissa Dilber, dizide ‘Ahu’ şahsiyetini canlandırmaktadır. Hoşluğu ve oyunculuk performansı ile izleyicilerinden bütün anekdot alan Melissa Dilber, 1997 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Öğrenimini TED Ankara kolejinde bitirdikten sonra Amerika New York’a yerleşerek orada bulunan Stella Adler Studio Of Acting’de 3 yıl oyunculuk eğitimi almıştır. Şimdilerde 25 yaşında olan hoş oyuncu New York’ta eğitim gördüğü sıralarda Biz Vazgeçince gibi özgün oyunlardan Mart ve daha değişik tiyatro oyununda sahne almıştır. Melissa Dilber Terazi burcudur. 

MELİSSA DİLBER KAÇ YAŞINDADIR?

1997 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Melissa Dilber, günümüzde 25 yaşındadır.

MELİSSA DİLBER NERELİ?

1997 doğumlu hoş oyuncu Ankaralı’dır.

MELİSSA DİLBER’İN BURCU NEDİR?

Melissa Dilber Terazi burcudur.

MELİSSA DİLBER İNSTAGRAM ADRESİ NEDİR?

Melissa Dilber’in İnstagram hesabı @melissa_dilber‘ dir. Oyuncunun Instagram hesabında 6.203 kullanıcı takipçisi bulunmaktadır.

ANDROPOZ DİZİSİNDE AHU VE ASU KİMDİR?

Andropoz Melissa Dilber Ahu İnstagram adresi ne? Melissa Dilber Kim, kaç yaşında? - Resim : 2

Melissa Dilber, Andropoz dizisinde kardeşiyle beraber rol almaktadır. İkiz kız kardeşi Merih Dilber, dizide ‘Asu’ şahsiyetini canlandırmaktadır. Dizide Timuçin çiftinin bekar ve müzmin kızları olan Ahu ile Asu, kasabanın hoş ve riskli kızlarıdır.

MELİSSA DİLBER’İN OYNADIĞI DİZİ VE FİLMLER

John Gould Rubin gibi tiyatro rejisörleriyle çalışıp, Anthony Zerbe ’den şahsi oyuncu koçluğu almıştır. İkiz kardeşi Merih ile birlikte senaryosunu yazdıkları, Gizem Soysaldı ’nın üretimci ve rejisörlüğünü üstlendiği Ayna isimli kısa filmde Deniz şahsiyetine hayat vermiştir.

2023 senesinde Emmy mükâfatlı kast direktörü Louise Kiely tarafından ikiz kardeşi Merih ile oyuncu maksadına dahil edildikleri, Belfast ’ta çekimleri hakikatleşen Wrecked isimli dizi Ekim 2023’de BBC3 ’de yayına girecektir.

 

 

 

İçeriği Oyla

Yorum yapın