Anasayfa » Gezilecek Yerler » Antalya Havalimanı’ndan Okurcalar’a nasıl gidilir? Otobüs var mı? Taksi kaç para tutar?

Antalya Havalimanı’ndan Okurcalar’a nasıl gidilir? Otobüs var mı? Taksi kaç para tutar?

Yaz aylarında bir çok yerli ve yabancı turist ağırlayan Okurcalar‘a ilgi bu yıl da büyük. Antalya‘nın en çok tercih edilen yerlerinden biri olan Okurcalar‘a, uçakla seyahat eden vatandaşlar Antalya Havalimanı‘ndan Okurcalar‘a nasıl seyahat edileceğini merak etmeye başladılar. Peki Antalya Havalimanı’ndan Okurcalar’a nasıl gidilir? Otobüs var mı? Taksi kaç para tutar? Detaylar haberimizde…

ANTALYA HAVALİMANI’NDAN OKURCALAR’A TAKSİ İLE NASIL GİDİLİR?

Taksi ile Okurcalar’a gitmeniz yaklaşık olarak 290 TL gibi bir fiyata denk gelecektir.

ANTALYA HAVALİMANI’NDAN OKURCALAR’A OTOBÜS İLE NASIL GİDİLİR?

Otobüs ile gitmeyi tercih ediyorsanız Antalya havalimanından ücretli Havaş servisleri ya da 600 numaralı otobüs ile Antalya otogarına geçmeniz gerekmektedir. Antalya otogarından, Alanya otogarına geçtikten sonra ister ücretsiz otogar servislerini ya da ilçe içerisindeki toplu taşıma araçları ile Okurcalar’a rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

ANTALYA HAVALİMANI’NDAN OKURCALAR’A TRANSFER İLE NASIL GİDİLİR?

Havalimanı transfer araçları ile daha rahat ve uygun fiyatlı yolculuklar yapabilirsiniz. Kişi sayınıza göre rezervasyon yaptırarak istediğiniz noktaya gitmeniz için yer ayırtabilirsiniz. Tercih ettiğiniz araç siz havalimanında olmadan orada olacak ve uçağınızdan indikten sonra sizi karşılayacaktır. Bravo Transfer sizi sedan araçlar ile sizi 160 TL gibi bir fiyata Okurcalar’a ulaştıracaktır.

İçeriği Oyla

Yorum yapın