Anasayfa » Gezilecek Yerler » Arena Park AVM Nasıl Giderim

Arena Park AVM Nasıl Giderim

Arena Park AVM Nerede, Arena Park AVM Nasıl Giderim? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimize takviyeci olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin mektep hakkında erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Arena Park AVM Nerede

Arena Park AVM nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Atakent, Çiçekli Vadi Cd. No:1, 34200 Küçükçekmece/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden süratli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Arena Park AVM Nasıl Giderim

Arena Park AVM Nasıl Giderim, Arena Park AVM yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer erişim taşıtlarıyla süratli bir şekilde gidebilirsiniz. Mektebe gitmeden evvel mektebin altta yer alan telefon numarasını arayabilir daha ayrıntılı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Arena Park AVM Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru şekilde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

HS1 Şehir Hastanesi-Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon H-3 Gümrük / Emınönü Doğrultuyu MK19 A Kapısı / Yenıkapı Doğrultuyu MK31 Kanuni Sultan Süleyman 36AY Arnavutköy Peronlar / Arnavutköy Doğrultuyu 78ZB Fenertepe Peronlar / Yenıbosna Doğrultuyu 79FY Yenibosna Metro 79K Yenibosna Metro 89C Harbiye 89F Küçükçekmece Marmaray 98 Fenertepe Peronlar / Yenıbosna Doğrultuyu 98KM Fenertepe Peronlar / Yenıbosna Doğrultuyu 141K Mahmutbey Metro / Aksaray-Atestugla Doğrultuyu 141M Kanuni Sultan Süleyman 143 İstoç Metro HVİST-6 Halkalı Marmaray / Eminönü Doğrultuyu 76O Cihangir Mahallesi / Son Durak Doğrultuyu 98H Bakırköy / İncirli Doğrultuyu MR40 Halkalı Marmaray / Emınönü Doğrultuyu 89 Aksaray Peron

Arena Park AVM İletişim

Telefon: 0212 697 47 77

Arena Park AVM Nasıl Giderim

İçeriği Oyla

Yorum yapın