Anasayfa » Astroloji » Ay Tutulması Akrep burcunda! İşte Ay Tutulması’nın burçlar üzerindeki etkisi

Ay Tutulması Akrep burcunda! İşte Ay Tutulması’nın burçlar üzerindeki etkisi

5 Mayıs Cuma günü 14 derece Akrep burcunda yarı gölgeli Ay Yakalanması alana gelecek. Ay Yakalanması, saat 18.14’te başlayacak ve 22.32’de bitecek. Yakalanma sırasında Ay’ın tamamı değil, yalnızca bir kısmı gölgede kalacak. Ay Yakalanması, Türkiye’den kısmi olarak gözlemlenebilecek. Peki, Ay Yakalanması burçları nasıl etkileyecek? İşte Astrolog Hande Efor Onur’un kaleminden Ay Yakalanması’nın burçlara tesiri….

 KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR : Sevgili Koç Burçları; 15derece Akrep burcunda reelleşecek olan Ay yakalanması, Merkür ve Uranüs’e karşıt, idareyicisi Mars ile geçimli açıda hakikatleşiyor. Sizlerin harıtasında Akrep kendi natürel evinden tesir ediyor olacak. Krizler, derin fobileriniz, mutasyonlar, sağlık kurumu, işlem gibi gündemler verebilecek.Finansal anlamda da tesir alıyor olacaksınız. Krediler, borçlar, primler, eşinizin –  ortağınızın parası, ödemeler, servet, nafaka, burs gibi mevzularda bir ekip çözülümler yaşayabilirsiniz. Bu yarıyıl bu mevzularda fikir oluştursanız da adım atmak için çok da uygun değil Merkür hem retro hem karşıt ama sizi zekâsal ve fikirsel anlamda bu mevzularda yeniliklere, yeni kararlara yönelendirebilir bu yakalanma. En nihayetinde  burası vefat – yine doğum, krizler, mutasyonlar evi başka bir deyişle sizi iç dünyanızda derinden dönüştürücü tesirler alabileceksiniz. Bu yarıyılda yeniden finansal hesaplamalar, ödemeler, evrak işlerinizde aksaklıklar olabilir. Evinizle alakalı kararlar, farklılar, taşınma, dekorasyon, yeni bir ev alma gibi gündemler de getirebilir. Ama zorunlu harekâtlar ve imzayı retro sonrasına vazgeçin. 16 Mayıs sonrası Ailenizle ilişkilerinizin düzelmesi, keyiflenmesi yeniden aileden gelecek parasal dayanaklar ya da aile kazancının çoğalması söz mevzusu olabilir. Hafta sonu evinizle alakalı süsleyici işler ya da ailenizle beraber sanatsal etkinlikler için uygun ama güdüsel davranış ve müzakerelerden kaçının. Ve lütfen sıhhatinizi umursayın bu yarıyıl :

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR : Sevgili Boğa  Burçları; 15 derece Akrep burcunda reelleşecek olan Ay yakalanması, Merkür ve Uranüs’e karşıt, idareyicisi Mars ile geçimli açıda hakikatleşiyor. Sizler en ehemmiyetli ve sert tesirleri alan gruptasınız. Karşıt açıdan aldığınız bu yakalanmada tesir alan eviniz ikili ilişkileriniz, ortaklıklarınız, sarih rekabet halinde olduklarınız, danışmanlık verdiğiniz şahıslarla ilintili. Dolayısıyla evlilikleriniz, eşiniz, ortağınız, danışmanlarınız ve sarih düşmanlarınız üzerinden tesir alacaksınız. Bağlantınız tanımlayıcı rol oynarken, karmik tesirlerle bir ekip olaylar yaşayabileceksiniz. Yeniden vurguluyorum Doğru irtibat alanında kalmaya özen gösterin. Yanlış anlaşılmalar ve irtibat krizleri olabileceğini, olayları değerlendirirken asla unutmayın bu süreçte. Size toksik tesir yapan yapılar elenirken, sağlam ve yeni başlangıçlar için de destekleneceksiniz. Yeni bir eğitim, seyahat, araba almak gibi gündemleriniz olabilecek. Yakın çevre, akrablarınızla ilişkileriniz sevinçli olabilir bu yarıyıl, parasal kazançlarınızda çoğalış gözlemleyebilirsiniz. Yararınız  de özgüveniniz de çoğalacaktır. Hafta sonu yakınlarınızla sanatsal faaliyetlere katılabilirsiniz. Ama ivedici ve güdüsel tepkilere karşı dikkatli olmalısınız.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER : Sevgili İkizler  Burçları; 15 derece Akrep burcunda reelleşecek olan Ay yakalanması, Merkür ve Uranüs’e karşıt, idareyicisi Mars ile geçimli açıda hakikatleşiyor. Yakalanma sizlerin de hayatlarınıza ani gündemler getirecilecek. Sağlık eviniz tesir alırken muayenelerinizi ilgisizlik etmeyin özellikle geçmişinizde kanser hastalığı varsa veya tehlikeli grupta iseniz… Meme kanserlerini tetikleyici bir sabit yıldız Zuben Elgenubi. Bunun yanısıra günlük rutinlerinizin, belki iş etrafınızın değişebileceği bir süreç getirebilir. Çalışanlarınızla bağlantınız ehemmiyet kazanacaktır. Yanlış anlaşılmalara çok sarih tesirler var Doğru iletişmde kalmaya  güdüsel davranmadan olanı biteni net anlamaya odaklı olun. Evcil hayvanlarınızın da sıhhatini bu yarıyıl umursayın. İkili ilişkileriniz ismine sevinçli bir yarıyıl verecek. Sosyal çevrenizden dostlarınızın yardımını göreceksiniz. Yararınız çoğalırken estetik anlamda da kendinizi iyi sezeceksiniz. Parasal anlamda bazı yeni projeler geliştirebilir ve yakalanma sonrası hayata geçirebilirsiniz.Merkür retro bitimini bekleyin elbet.  Hafta sonu itibariyle umamadığınız tüketmelerde bulunabilirsiniz. Kazanç gider balansınıza dikkat edin. Mübalağadan kaçının.

İçeriği Oyla

Yorum yapın