Anasayfa » Genel » Aynı Numarayla İki Instagram Açılır Mı?

Aynı Numarayla İki Instagram Açılır Mı?

Tek numara üzerinden İnstagram açmak muhtemel mi? Bu mevzuyla alakalı bir hayli kullanıcı araştırma yapmaya başladı.

Aynı numarayla iki instagram açılır mı?Sosyal medya uygulamaları milyonlarca birey tarafından seçim ediliyor. İnstagram ’da bu uygulamalardan bir tanesidir. İnstagram yeni özelliği ile hesap ekle alternatifini sunuyor. Böylece birden fazla hesap kullanma takviyesinden yararlanabilirsiniz. Hesaplar arası geçişte son derece basittir. Hesap metamorfozu hakikatleştirmek için profilin sağ alt kısımda bulunan kısmı kullanmanız gerekir. Şayet ikinci hesabınız bulunuyorsa hesaplarınızı değiştirebilirsiniz. Peki birden fazla hesabı tek numara üzerinden açabilir miyiz? Daha evvelden tek bir telefon numarasından bir defa hesap açılıyordu. Günümüzde ise birden fazla hesap ekleme seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Aynı Numarayla İki Instagram Açılır Mı?

Aynı Numarayla Kaç İnstagram Açılır?

İnstagram hesap açma hududu bulunuyor mu? Standart şartlarda tek bir numara üzerinden tek bir hesap açılıyordu. Aktüelleme sonrası bu gidişatta farklılık yaşandı. Instagram dünyaca popüler uygulamalardan bir tanesidir. İnstagram üzerinde dostlarınızı ya da şanlıları takip edebilirsiniz. İnstagram hesabı oluşturmak için kullanıcı ismi, parola, e-posta adresi ve telefon numarası gerekir.  Kullanıcılar telefon numaralarını kullandığı zaman tekerrür hesap açamayacaklarını düşünüyor.

Aynı Numaradan İki İnstagram Hesabı Nasıl Açılır?

İnstagram, birden fazla hesap kullanma takviyesini kullanıcılarına sunuyor. Hesabınıza giriş yapmaya çalışırken telefon numarası Doğrulama için kullanılıyor. Telefon numaralarınızı kullanarak birden fazla ınstagram hesabını kullanabilirsiniz. İnstagram hesabınızı kurtarmanız için telefon ve e posta yardımı alınır. İkinci bir İnstagram hesabı oluştururken e-posta adresinizin değişik olması gerekir.

Değişik e posta ve tek telefon numarasını kullanarak iki tane hesap açabilirsiniz. İki adımlı Doğrulama için telefonlarınıza kod gelecektir. İkinci hesabınıza giriş yapmak istediğiniz zaman kullanıcı ismi ve parolanızı girmelisiniz. Günümüzde bir hayli kullanıcı aynı numarayı kullanarak birden fazla hesap açabiliyor. Değişik sebeplerden dolayı iki tane hesap açmak isteyebilirsiniz. Aynı numarayla iki instagram açılır mı?Sualine evet cevabı verebiliriz. Dilediğiniz zaman tek numara üzerinden birden fazla hesap oluşturma hakkınız bulunuyor. Hesaplar arası geçiş yapmak isterseniz profilinizin altında yer alan hesap metamorfoz kısmını kullanabilirsiniz.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın