Anasayfa » Gezilecek Yerler » Ayrılık Çeşmesi Nasıl Giderim (Marmaray Metro)

Ayrılık Çeşmesi Nasıl Giderim (Marmaray Metro)

Ayrılık çeşmesi nerede? Ayrılık çeşmesi Nasıl Giderim? Ayrılık çeşmesi Marmaray durakları hangileri? Mevzularında takviyeye gereksiniminiz varsa bu içeriğimiz sizlere destekçi olacaktır. İstanbul ’un Kadıköy ilçesinde yer alan Ayrılık Çeşmesi geçmişten günümüze kadar gelen tarihi bir yapı olarak öğrenilmektedir. 17. Asırda inşası yapılan çeşmenin Kadıköy Belediyesi tarafından yine restore edildiği öğrenilmektedir.

İstanbul, Kadıköy ’de bulunan Ayrılık Çeşmesi Marmaray durakları, Ayrılık çeşmesi metro durakları neler? Merak edenlere özel yol tarifleri ve erişim taşıtlarını hisseleştik. Ayrılık çeşmesi, Kadıköy ’de bir çok cadde ve mahalleye de ad olarak verilmiştir. Marmaray ile gidilen Ayrılık çeşmesi aynı zamanda tren veya metro ile de erişilebilir gidişattadır.

Ayrılık Çeşmesi Nerede

İstanbul Ayrılık Çeşmesinin öğrenilen adresi Acıbadem, 34718 Kadıköy/İstanbul ’dur. Kadıköy, Rasimpaşa semtinde yer almaktadır ve Anadolu yakasında bulunmaktadır.

Ayrılık Çeşmesi Nasıl Giderim

Ayrılık çeşmesine gitmek için kullanabileceğiniz birden fazla erişim vasıtasıyla beraber erişim yolu bulunmaktadır. Bu erişim yolları ve taşıtlarından sizlere en uygun olan alternatifi seçim ederek süratle ayrılık çeşmesine erişebilirsiniz. Altta sizler için tüm yol tariflerini hisseleştik.

Ayrılık çeşmesine gitmek için otobüs, tren veya metroyu kullanabilirsiniz. Tam erişim taşıtları için birden fazla otobüs hattı veya tren, metro hattı tanımlanmıştır. Her birisi çok kısa müddette Ayrılık çeşmesine erişmektedir. Özel taşıtınızla gidebildiğiniz gibi Marmaray, metro veya otobüsle de gidebiliyorsunuz.

Ayrılık Çeşmesi Marmaray Durağı

Ayrılık Çeşmesi Marmaray trenleri, Gebze – Halkalı duraklarında 8 dakika, Pendik – Ataköy duraklarında 8 dakika aralıkla sefer yapmaktadır. İlk Ayrılık Çeşmesi Marmaray seferi sabah saat 06.03 ’de kalkmaktadır. Son saat ise 23:55 ’dir. Bilet fiyatı talebe için 3.73 TL, bütün bilet ise 7.67 TL ’dir. Marmaray Ataköy – Pendik veya Marmaray Halkalı – Gebze seferlerine binebilirsiniz.

AYRILIKÇEŞME → HALKALI SON DURAK AYRILIK ÇEŞMESİ KALKIŞ SON DURAK 06:03 Halkalı 06:04 Gebze 22:53 Zeytinburnu 23:41 Gebze

Ayrılık Çeşmesi Otobüs

Marmaray haricinde Ayrılık çeşmesine giden otobüslere de binebilirsiniz. Altta Ayrılık çeşmesi otobüs hatlarını sizlerle hisseleştik. Paylaşılan numaralı otobüslere binerek gidebilirsiniz.

13 Batı Ataşehir Peronlar / Peron Doğrultuyu 14M Yeni Camii / Sondurak Doğrultuyu 14Y Yavuztürk Siteler / Son Durak 11y Doğrultuyu 5 Valievleri 11T Harem Peronlar 2 / Son Durak Doğrultuyu 3A Kadıköy 3B Kadıköy E-10 Sabiha Gökçen Havalimanı E-11 Sabiha Gökçen Havalimanı 13Y Tepeüstü

 

Ayrılık Çeşmesi Metro

Marmaray ve otobüs hatları haricinde gidebileceğiniz bir taşıtı da Metrodur. Metroyla Ayrılık çeşmesine gitmek istiyorsanız M4 isimli metroya binebilirsiniz.

Ayrılık Çeşmesi Nasıl Giderim

 

İçeriği Oyla

Yorum yapın