Anasayfa » Rehber » Bağlantınız Gizli Değil Hatası (Çözümü – 2023)

Bağlantınız Gizli Değil Hatası (Çözümü – 2023)

İrtibatınız Saklı Değil Kusuru? İrtibatınız Saklı Değil Kusuru Çözümü? Sualini sık bir biçimde alıyoruz. Bu içerik İrtibatınız Saklı Değil Kusuru? Suallerine Doğru yanıtı veriyor. Süratlendirilmiş kılavuz olarak paylaştığımız bu içerikte aynı zamanda chrome iletişim kusuru çözümü Başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

İrtibatınız Saklı Değil Kusuru

Bir web sitesine ulaşmaya çalışırken Google Chrome ’da irtibatınız saklı değil kusuru çıkması can sıkıcı bir gidişattır. Yeniden de kaygılanmayın! “İrtibatınız saklı değil” kusurunu düzenlemeye dayanakçı olmak için kullanabileceğiniz birkaç çözüm derledik.

İrtibatınız Saklı Değil Kusuru Çözümü

İlk Olarak Bilgisayarınızın Tarih Ve Saatini Hakimiyet Ediniz Şayet Aktüel Değil İse Bilgisayarınızın Tarih Ve Saat Bilgilerini Aktüelleyiniz Şayet İnternet Sitesinin SSL Sertifikası Yok İse De Bu Yanılgıyı Alabilirsiniz Detaylar Kısmına Tıklamanız Ve Güvenliksiz Olarak Devamet ’e basmanız Yeterlidir.

Google İrtibatınız Saklı Değil Kusuru

‘İrtibatınız Saklı Değil‘ kusuru, alttaki gidişatlarda karşılaşılan en yaygın yanılgılardan biridir google hesabınıza ulaşmaya çalışıyorum. Bu kusur, tarayıcı web sitesi ile tehlikesiz bir iletişim kuramadığında ortaya çıkar. Bu olduğunda, ‘İrtibatınız saklı değil ’ yazan bir kusur iletiyi görüntülenecektir.

İrtibatınız Saklı Değil Kusuru Windows 7

bu kusur basitçe düzenlenebilir. Çoğu vaziyette, yalnızca şu özelliklere sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekir tarayıcının en son versiyonunun yüklü olduğunu hakimiyet edin. Ayrıca, kayıtlı çerezleri silmeniz, önbelleğinizi ve geçmişinizi arınmanız ve hatta ağ ayarlarınızı sıfırlamanız gerekebilir. Bunu yaparak, web sitesi ile tehlikesiz bir iletişim kurabilir ve Google hesabınıza daha fazla mesele yaşamadan ulaşabilirsiniz.

Türkçe Altyazı Promo İzle Yazımıza Göz Atın.

İçeriği Oyla

Yorum yapın