Anasayfa » Genel » Bahar Candan

Bahar Candan

Bahar Candan Biyografisi

8 Şubat 2016 tarihinde başlayan İşte Benim Tarzım müsabakasına katıldı.

Bahar Candan, 1997 yılında Mersin ’de doğmuştur. Bütün ismi Fatma Bahar Candan ’dır. Dayanakçı Doçent Hekim Hakan Candan ’ın ortanca kızıdır. 2. sezon ve 4. Sezon Bu Stil Benim müsabakacı olan Gülnihal Candan‘ın kız kardeşidir. Ablası ayrıca 7 Şubat 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan “Survivor 2016” müsabakasına katılmıştır. Bahar Candan da ablası gibi İstanbul, Beykent Üniversitesi Hukuk fakültesinde eğitimine devam etmekte ve öteki aile bireyleri gibi avukat olmak istemektedir

170 cm. boyunda ve 47 kilo olan Bahar Candan, aynı zamanda bir Miley Cyrus hayranıdır.

Bahar Candan, 8 Şubat 2016 tarihinde TV 8 ekranlarında yeni müsabakacılarla yine başlayan İşte Benim Tarzım müsabakasına katıldı. Yeniden Hikaye Serter‘in sunuculuğunu yapacağı müsabakada jüri koltuğunda ise Nur Yerlitaş, İvana Sert, Hakan Akkaya, ve Uğurkan Erez olacak. Müsabakacılar ise Bahar Candan, Dicle Turgal, Dilara Rabia Yaşar, Esin Çepni, Melike Çamlıoğlu, Meral Avcı, Özge Sarı, Selay Topçuoğlu, Tuğba İldiz, Yağmur Taktaş, Yeşim Aydın, Zeynep Vuran olacaktır.

8 Nisan 2016 gecesi yapılan İşte Benim Tarzım müsabakası finalinde 6. Sezonun bcerahatçisi Yeşim Aydın oldu.

Bahar Candan, 2 Aralık 2016 tarihinde “İşte Benim Tarzım” 7. Sezon müsabakasına katıldı. 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Tarzım” 7. Sezon müsabakası Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yeniden Hikaye Serter‘in yapacağı müsabakanın jüri aboneleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Davetli jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü müsabakada olacak.

Müsabakacılar Aleyna Eroğlu, Aylin EnçokSelin Ençok kardeşler, Çağla Şen, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Yağmur Gürgen ile çaba edecektir.

26 Kasım 2016 günü yapılan üzüntüye gecesinde Çağla Şen elenerek müsabakadan dağılınca, müsabakaya Tuğba Çiğdem girdi. Yağmur Gürgen 2 Aralık 2016 tarihinde elendi, Bahar Candan, müsabakaya girdi.

13 Mayıs 2017 tarihinde elendi.

İçeriği Oyla

Yorum yapın