Anasayfa » Genel » Bahar Olgun

Bahar Olgun

Bahar Olgun Biyografisi

2. sezon Bu Stil Benim müsabakacısıdır.
Bahar Olgun, 11 Ağustos 1988 tarihinde Ankara ’da doğmuştur. Antalya ’da mankenlik yapmıştır. istanbul ’da hayatını sürdürmektedir. Sadri Aşina Kültür Merkezi ’nde Tiyatro eğitimi alan Bahar Olgun oyunculuk da yapmaktadır.

Fox Tv ’de yayınlanan Süper Klüp adlı magazin programının sunuculuğunu yapmıştır.

Bahar Olgun, 2014 senesinin başlarında başrolünde Serenay Aktaş ’ın oynadığı “Ece Hanım Konağı” filminde rol aldı. Kuzey Güney isimli dizinin 59. Bvefatında minik bir rolü de bulunmaktadır.

1.68 boyunda ve 54 kilo ağırlığında olan Bahar Olgun, daha evvel Bana Her Şey Yakışır müsabakasına da katılmıştır. Bahar Olgun 10 Kasım 2014 tarihinde “Bu Stil Benim” müsabakasına davetli olarak katılıp jüriden 3 yıldız alarak müsabakaya katılmaya hak kazandı. Bahar Olgun, giyim için yaptığı aylık tüketmenin 20.000 TL ortamında olduğunu söyleyerek de afallamışlık uyandırdı. Müsabakaya katıldığı elbiseye 5.500 TL ödediğini belirtmiştir.

Bahar Olgun, 30 Kasım 2014 tarihinde başlayan ikinci sezon “Bu Stil Benim” isimli müsabaka programına katıldı. Safiye Ataman ve şarkıcı Soner Sarıkabadayı ’nın davetli jüri olduğu gecede ise sunuculuğunu Hikaye Serter‘in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Programın Yeni Sezon Üzüntüye Gecesi ’nde ünlü modacı Erol Albayrak defilesi de yapıldı.

İsme Derya Verim, Amila Kuruoğlu, Emel Özkızıltaş, Gülay Hançer, Gülcan Salel, Gülnihal Candan, Gülşah Yaklaş, İlbilge Uzun, Maria Surina, Melisa Çeliker, Müge Ökten, Nazlı Hamarat, Nazlı Sultan Yayla, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Kaya, Zeynep Öztürk, Gökçe Markal, Melisa Şahin, Arife Deniz ile yarışacak.

İçeriği Oyla

Yorum yapın