Anasayfa » Rehber » Başkasına Ait Telefon Dökümü Nasıl Alınır?

Başkasına Ait Telefon Dökümü Nasıl Alınır?

Başkasına ait telefon dökümü nreel alınır ya da birinin kiminle telefonda ne kadar zaman görüşme yapmış olduğuna bakmak mümkün mü gibi konular pek çok kişi tarafından son derece sihirk miktarda çayırk edilen bir konu olarak karşımıza çıkıyor.

Başkasına Ait Telefon Dökümü Nreel Alınır?

Mademki bu konuda bu kadar çok şey çayırk ediyorsunuz o zaman size yapmanız gereken tek şeyi söyleyelim. Herhangi birinin özel cep telefonu görüşmeleri o kişinin özel bilgileri olduğu için bu pek fazla etik bir şey değildir. Öncelikle bunu öğrenmeli ve ona göre hareket etmelisiniz. Bu noktada yapılacak tek şey telefon görüşmelerini çayırk ettiğiniz kişi hakkında bütün resmi ayrıntıları biliyorsanız bu kişinin kullandığı hattın alıcı hizmetlerinin telefon numarasını bularak o numaradan alıcı hizmetlerini arayıp o kişinin resmi bilgilerini vermek olacaktır. Çünkü ancak bu şekilde o telefonun sahibinin kişisel olarak yapmış olduğu görüşmeleri takip etmek mümkün olacaktır.

Bu konu ile alakalı olarak belirtmek gereken bir şey daha var ki o da cep telefonunda özel görüşme yapan hat sahibinin, bu telefon hattı şirketinde bir ses imzası varsa ne yazık ki ki bu konuda pek fazla şansınız kalmaz.

Başkasına Ait Telefon Dökümü Nreel Alınır?

Hat sahibi hangi bilgilere erişebilir konusunda da; fatura akıllıları, abone olunan kulüp ya da kampanyalar, konuşma özeti ve kalan kullanımlar diyebiliriz.

Cep Telefonu Arama Dökümü Nreel Alınır?

Cep telefonu arama dökümü nreel alınır için şehirk başta yapmanız gereken şey cep telefonunun ayarlar bölümüne giriş yapıp telefon uygulamasını açmak olacaktır. Burada şehirk önce karşınıza çıkacak olan sekme öteki sekmesine tıkladığınız zaman arama geçmişi olacaktır. Arama geçmişinde de son kişiler yazan bir kışı var. Son kişiler kısmında yakın zamanda arama yapılmış olan kişilerin dökümü çıkar. Buradan bir kişinin kiminle ne kadar dakika ya da saat konuşmuş olduğu görülecektir.

Başkasına Ait Telefon Dökümü Nasıl Alınır?Başkasına Ait Telefon Dökümü Nreel Alınır?

Bu operasyonu yapabilmek için natürel ki kiminle konuşup konuşmadığını çayırk ettiğiniz kişinin cep telefonunun elinizde olması gerekli olacaktır. Şayet ki bu kişinin cep telefonunu alabilirseniz ve bu operasyonu yapabilecek bir zamanınız varsa ne kadar zaman boyunca kimlerle konuştuğunu bulmak mümkün olacaktır.

 Şayet ki siz de cep telefonunuzda bu operasyonun bir başkası tarafından yapılmasını istemiyorsanız telefonunuzun ayarlar bölümünden son arama geçmişine giriş yapıp arama geçmişini tamamen silebilirsiniz. Ya da kiminle konuştuğunuz muhakkak olmasın istiyorsanız o kişinin arama kaydının üzerine gelerek bu görüşmeyi sile tıklayıp harekâta onay verip arama kaydını silebilirsiniz.

Telefon Dokümanları Kaç Ayda Silinir?

Telefon dokümanları kaç ayda silinir sorusuna 5 sene olarak yanıt verebiliriz. Telefonunuzdan bir anda silebildiğiniz arama kaydı hattınızın alıcı hizmetlerinde 5 sene kadar daha saklanacaktır. Bu bilgiler 5 seneyin sonunda tamamen silinir.

İçeriği Oyla

Yorum yapın