Anasayfa » Genel » Bebek Reklam Ücretleri

Bebek Reklam Ücretleri

Bebek reklam fiyatları ne kadar? Bebekler oyunculuktan ne kadar kazanıyor? Veya reklamlardan ne kadar kazanıyor? Merak ediyorsanız bu içeriğimiz sizlere takviyeci olacaktır. Bebek reklam fiyatlarına dair tüm bilgileri bu içeriğimizde yer verdik.

Ebeveynler başka bir deyişle veliler, çocuklarını ve bebeklerini reklam filmlerinde kendi rızası ile oynatarak emin bir fiyat alıyorlar. Fakat bu emin fiyatı tanımlayan bir çok ölçüt vardır. Reklamlarda veya oyunculuklarda hedef kitle kime idareniyorsa, kim için mahsulün pazarlanması yapılıyorsa veya mahsulü kimlerin kullanması gerekiyorsa ona göre maliyet biçilmektedir. Mesela televizyonlarda veya internette bebek oyuncular genelde emzik, biberon, pudra, zıbın veya bebek otomobili reklamlarında oynuyorlar. Bu gibi etmenler direk olarak bebek oyuncuların fiyatlarının tanımlanmasına tesir ediyor. Bebek reklam fiyatları ne kadar? Merak ediyorsanız hemen anlatalım.

Bebek Reklam Oyuncu Fiyatları

Bebeğinizin rastgele bir reklamda oynamasını istiyorsanız Türkiye Cumhuriyeti tarafından tanımlanan kaidelere göre bebeğinizin ilk 6 ayını doldurması gerekmektedir. Şayet bu müddeti dolduran bir bebeğiniz varsa bebeğinizi rastgele bir cast ajansına yazdırabilir veya oyunculuk ajanslarına yazdırabilirsiniz. Ajanslara bebeğinizi yazdırdığınızda ses, görüntü, resim ve değişik özellikler sizden istenecektir. Bu cins özelliklerin her birisini cast ajansına vermeyi unutmayın. Bebeğinizin keşfedilebilmesi için bu cins özellikler çok ehemmiyetlidir. Bebeğinizin şayet sevimli bir suratı, fotojenik bir suratı varsa kesinlikle bebeğiniz keşfedilecektir. Tabi oyunculuk alanında, reklam alanında rastgele bir tanıdığınız varsa bebeğinizin keşfedilebilmesi çok daha kolay olacaktır.

Bebek oyuncular yalnızca reklamlarda oynamamaktadır. Rastgele bir filmde ve dizide oynayan bebekler genelde 2 bin TL ile 5 bin TL arasında bölüm ücreti almaktadır. Tabi yan kişilik olarak bu ücret verilmektedir. Şayet bebeğiniz rastgele bir filmde veya dizi de ana kişilik haline kazançsa bölüm başı alacağı ücret en az 10 bin TL olacaktır.

İçeriği Oyla

Yorum yapın