Anasayfa » Genel » Berk Rip Tepe Crosshair Ayarları (Yeni Ayarlar)

Berk Rip Tepe Crosshair Ayarları (Yeni Ayarlar)

Berk Rip Tepe Crosshair ayarları, Berk Rip Tepe Crosshair Valorant, Rip Crosshair, Berk Rip Tepe CS GO ayarları başlıklarında ziyaretçilerimizden çok sık bir biçimde sual almaktayız. Bizlerde araştırmalarımızı yaptık ve bu içeriğimizle beraber Berk Rip Tepe crosshair ayarları ve Berk Rip Tepe Crosshair Valorant ayarları başlıklarında ayrıntılı bilgiler sunmuş olacağız. Bu içeriğimizle beraber sizlerde Berk Rip Tepe Crosshair Valorant başlığında tüm bilgileri bulabilirsiniz.

CS GO ve Valorant denilince akla ilk gelen e spor oyuncularından bir tanesi olan Berk ‘ ’Rip ’ ’ Tepe her geçen gün izleyicisine merak uyandıran olağanüstü vuruşlar ile ortaya çıkıyor. Son zamanlarda CS GO oyunuyla fazla ilgilenmeyen fakat Valorant ’ta çok faal olan Berk Tepe reyin içerisinde birbirinden değişik crosshair kullanıyor. Peki, Berk Tepe ’nin kullandığı son aktüel crosshair hangisi? İşte sizlere araştırmalarımız neticesinde elde ettiğimiz o ayarlar…

Berk Rip Tepe Crosshair Valorant

6 yıl süresince CS GO oyununda reyin oynayan ve büyük bir e spor faaliyetinde bulunan Berk Tepe yine CS GO ’da daha az faal olup Valorant ’ta daha fazla faal olarak ‘ ’Rip ’ ’ tagıyla Valorant ’ta reyin oynuyor. Reyin oynarken kullandığı Crosshair ayarlarını hemen hemen CS GO oyunundaki ayarlarıyla eş diyebiliriz. Kullandığı ayarları sizler için altta hisseleştik.

Rip Crosshair

Nişangah Rengi -> YeşilAna Çizgi -> KapalıAna Çizgi Şeffaflığı -> 0Ana Çizgi Kalınlığı -> 1Merkez Nokta -> KapalıMerkez Nokta Şeffaflığı -> 0Merkez Nokta Kalınlığı -> 1İç Çizgi Şeffaflığı -> 1İç Çizgi Uzunluğu -> 5İç Çizgi Kalınlığı -> 1İç Çizgi Uzaklığı -> 2Hareket Yanılgısı -> KapalıAteşleme Yanılgısı -> KapalıDış Çizgi Şeffaflığı -> 0Dış Çizgi Uzunluğu -> 0Dış Çizgi Kalınlığı -> 0Dış Çizgi Uzaklığı -> 0Hareket Yanılgısı -> KapalıAteşleme Yanılgısı -> Kapalı

Berk Tepe şu anda bu ayarlar ile Valorant oynamaktadır. Şayet ayarlarını değiştirirse yeniden sizler için buradan bilgi paylaşmış olacağız.

Berk Rip Tepe CS GO Ayarları

Yukarıyada da dediğimiz gibi e spor oyuncusu daha evvelinde Counter Strike: Evrensel Offensive oynamaktaydı. Fakat orada etkinliğini yitirerek son zamanların popüler oyunu olan Valorant isimli oyunu oynamaya başladı. Yeniden de ara ara CS:GO oyunu oynuyor olsa da sizler için CS GO ayarları hakkında birkaç bilgi paylaşmaktan yana olduk.

CS:GO konsolunu açın ve alttaki ayarları konsola yazın;

cl_crosshairstyle 4; cl_crosshairgap -2; cl_crosshairsize 2.2; cl_crosshaircolor 4

Bu ayarlarla beraber ‘ ’Rip ’ ’ isimli oyuncu oyunu 4:3 görüntü modunda ve 1024×768 çözünürlükte oynamaktadır.

Berk Rip Tepe Mouse Ayarları

DPI: 800Fare Hassasiyeti: 0.6Zoom Hassasiyeti: 1Windows Hassasiyeti: 6Windows İşaretçi Hassasiyeti: Kapalı

İçeriği Oyla

Yorum yapın