Anasayfa » Genel » Bikini Bölgesi Dudaklar Nasıl Alınır (En iyi Yöntem)

Bikini Bölgesi Dudaklar Nasıl Alınır (En iyi Yöntem)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir biçimde bikini bölgesi dudaklar nasıl alınır? Biçiminde sualler almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber bikini bölgesi dudaklar nasıl alınır? Başlığında ayrıntılı bilgiler paylaşmış olacağız. Aynı zamanda bikini bölgesi ağdayla nasıl alınmalı, genital bölgeye ağda nasıl yapılır, genital bölge ağda yapamıyorum başlıklarında da değişik bilgileri sizlere aktarmış olacağız.

Yaz aylarının gelmesiyle beraber bikini bölgesi ve öteki bölgelerimiz için paklik koşul oldu diyebiliriz. Yaz aylarında çok sık bir biçimde denize, sahile ve türevi yerlere gittiğimizden bikinimizi giydiğimizde genital bölgemizin pak görünmesi, bikini bölgesi dudakların pak olması oldukça ehemmiyetlidir. Bir çok kadın tarafından merak edilen bikini bölgesi dudaklar nasıl alınır? Sualine bu içeriğimiz Doğru yanıtı vermiş olacaktır.

Genital Bölgeye Ağda Nasıl Yapılır?

Genital bölgenize kuaföre gitmeden ve konutta kendi başınıza yapabileceğiniz ağda yöntemleri bulunmaktadır. Genital bölge çok hassas bir yapıya sahip olduğundan ağda ve türevi olan harekâtların yapılışında çok hassas olmak gerekir. Yanlış yapacağınız bir hareket genital bölgenizin ince dokusuna hasar verebilir.

Genital bölgenize ağda yaparken kıl Doğrultusuna Doğru ağdayı sürmeniz gerekmektedir. Ve kıl çıkış güzergahının tersine Doğru ağdayı sürüklemeniz gerekir. Bununla beraber kullandığınız ağdanın derinize uygun olduğuna, ağdanızın sıcaklığının Doğru olduğuna da aşırısıyla dikkat etmelisiniz.

Vajina Kılları Nasıl Arınılır?

Vajinanızdaki kılları arınabilmek için jilet, tüy dökücü krem, ağda, sir ya da lazer epilasyon yöntemlerine müracaat etebilirsiniz. Fakat jilet ve tüy dökücü kremi kullanırken öteki arınma yöntemlerine göre çok çok daha duyarlı davranmanız gerekir.

Genital Bölgeye Ağda Yapamıyorum!

Genital bölgeniz çok hassas bir yapıya sahip olduğundan bazı vaziyetlerde ağda gibi arınma yöntemleri deva olmayabilir. Bir çok kadının ortak meseleyi olan genital bölgeye ağda yapamama meseleyi kadınların değişik yöntemlere müracaat etmesine neden oluyor. Ağda haricinde genital bölgeniz için kullanabileceğiniz öteki arınma yöntemleri; ‘ ’Kadın jiletleri, tüy dökücü kremler veya epilasyonlardır. ’ ’

bikini bölgesi dudaklar nasıl alınır

Jiletle Özel Bölge Nasıl Arınılır?

Jilet, özel bölgenizi pürüzsüz bir biçimde arınacaktır fakat jiletin içerisinde bıçak olduğundan özel bölgenize jileti değdirdiğinizde çok dikkatli olmanız gerekir. Ani bir hareketiniz özel bölgenizin kanamasına, yara almasına neden olabilir. Jiletle özel bölgenizi arınmak için alttaki adımları uygulayabilirsiniz.

Jiletin henüz yeni olduğuna ve daha evvelinde başkaları tarafından kullanılmamış olmasına dikkat edin.Arınma harekâtının uygulanacağı bölgenin pak ve kuru olmasına dikkat edin.Tüylerin çıkış Doğrultusuna Doğru jiletle arınma yapın.

Arınma harekâtını sonlandırdıktan sonra genital bölgenize ıslatıcı krem sürmeyi unutmayın. Dudak kısmını ise saf su ile yıkayınız.

Bikini Bölgesi Dudaklar İçin Özel İhtarlar

Bikini bölgesindeki dudaklar kısmına arınma yapmak istiyorsanız altta sizler için paylaştığımız adımları takip edebilirsiniz.

Olağan tıraş bıçağı değil bikini bölgesi tıraş bıçağı olmalıdır.Kuru bir biçimde tıraş yapmaktan kaçının. Kuru tıraşlama yapmanız özel bölgenizin yaralanmasına neden olacaktır.Olağan tıraş bıçağı kullanmanız vaziyetinde özel bölgenizdeki kıllar daha sonrasında çok daha kalın bir biçimde çıkacaktır.Pozisyonunuzu iyi bir biçimde ayarlayın.Bikini bölgeniz için çok hassas davranın ve kendinize hasar vermekten kaçının.

Bikini bölgesi dudak pakliği için kadınlar genelde tıraş bıçağına yönelmektedir fakat en kolay, en pak yöntem ağdadır. Ağdayla çok kolay bir biçimde vajinanızdaki istenmeyen tüylerinizi alabilirsiniz.

Genel kategorimize de göz atabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın