Anasayfa » Genel » Bir Erkek Neden Mesaj Atmaz (En İyi Cevap)

Bir Erkek Neden Mesaj Atmaz (En İyi Cevap)

Bir erkek neden ileti atmaz, bir erkek neden yazmaz, bir erkek tarafından yalanlanan kadın ne yapmalı, buluşmak isteyip toplantıyan erkek, değer vermeyen erkek tavırları başlıkları bilgi paylaşacağız. Beşeri ilişkiler söz mevzusu olduğunda karşılıklı olarak hareket etmek son derece büyük bir ehemmiyet talep eder. Misalin bir erkekle kadının iletileşmesi vaziyetinde şayet erkek, ileti atmayı birden kestiyse bunun birden fazla nedeni olduğu sarihtir. Şayet ileti atmayı, yoğun iletileştiğiniz bir anda kestiyse bunu birkaç sefer sorabilirsiniz.

Kolay, kısa ve geçiştirecek biçimde bir yanıt alıyorsanız bu sefer siz de ileti atmayı kesebilirsiniz. Yada Doğrudan yüzyüze irtibat kurabilirsiniz. Erkekler için ileti atmayı kesme tavrı yalnızca sanıldığı gibi başka bir sevdiği birey suratından olmayabilir. Aksine sizin bir tutumunuzun değişmesi yada başka bir nedenden dolayı da iletileşmeyi kesebilir. Bu nedenle sebebini iyi bilmeden ipleri tamıyla atmamak gerekir.

Erkekler ya başka sevdiği biri ile irtibat kurduğu için yada sizin hareketlerinizi tasvip etmediği için iletileşmeyi kesebilir. Her iki vaziyette de nedeni ayrıntılı bir biçimde bilmeniz gerekecektir.

Bir Erkek Neden Yazmaz

Hiç yazmadıysa başka, azıcık evvelde altını çizdiğimiz gibi iletileşmeyi bir anda kestiyse değişik vaziyetler söz mevzusudur. Şayet daha evvelinde de yazmadıysa yada yazmayı kestiyse bu vaziyette daha değişik bir yol izlemeniz gerekmektedir. Öncelikle asla bir anda bağlantıyı kesmemeniz ehemmiyet talep eder.

Bir Erkek Tarafından Yalanlanan Kadın Ne Yapmalı

Doğruten sizinle beraber olmak istemediği için yalanlamış olabilir. Onu tamıyla hayatınızdan çıkarmanız rastgele bir anlam ifade etmeyebilir. Bu nedenle bu gidişat hiç olmamış gibi hayatınıza devam edebilirsiniz.

Aksi takdirde sizin içinde hayat zindan olabilir. Şayet erkek tarafından yalanlandınız ve irtibat bir anda kesildiyse bu sefer orta – uzun vadede geri dönüşü olmayan bir sualin ilk adımı da atılmış olabilir. Bu nedenledir ki, öncelikle irtibat mevzusuna değinmeniz ehemmiyet talep edecektir.

Buluşmak İsteyip Toplantıyan Erkek

Şayet buluşma öneriyi erkekten geldiyse ve bu öneri ucu sarih bir biçimde yapıldıysa sizin öneri etmenizi istiyor olabilir. Çoğunlukla bu gidişat erkeklerin sıklıkla kullandığı bir usuldür. Bir kadına buluşma ile alakalı ucu sarih bir öneri yaparak buluşma önerisinin ondan gelmesini bekler. Bu sayede karşı tarafın nezaketen mi yoksa Doğruten mi buluşmak isteyip istemediğini daha net bir biçimde görmesi olası olacaktır.

Buluşma önerisinin manalı bir zaman içinde olması da büyük bir ehemmiyet talep eder. Siz kesinlikle buluşma mevzusunda manalı ayakları yere basacak biçimde bir öneride bulunmaya özen göstermelisiniz. Bu vaziyette son derece yerinde bir seçim olarak ön tasarıya çıkar.

Değer Vermeyen Erkek Tavırları

Gerçeğine bunu erkek tavırları olarak değil de, insan tavırları olarak değerlendirmeniz nasihat edilmektedir. Zira değer vermeyen erkek yoktur insan vardır kendinizden yola çıkabilirsiniz.

Erkek Kaçarsa Ne Yapmalı

Azıcık zamana vazgeçmek sanırım bu mevzuda atılması gereken en manalı adımdır. Zamana vazgeçerek onu gözlemenizi nasihat ediyoruz.

Erkek Neden Ayrı Uyumak İster

İçeriği Oyla

Yorum yapın