Anasayfa » Genel » Blackpink Üyeleri Boy Kilo Yaşları (Doğru Cevap)

Blackpink Üyeleri Boy Kilo Yaşları (Doğru Cevap)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Blackpink azaları boy kilo yaş konusunda sual almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte kıymetli ziyaretçilerimize Blackpink azaları boy kilo yaşları konusunda Doğru yanıtı verdik. Aynı zamanda Blackpink azaları kiloları, Blackpink Rose kaç kilo, Blackpink kilo, Blackpink Lisa boy kilo, Blackpink yaşlar, Blackpink azaları kaç yaşında bu konularda farklı bilgiler verdik.

Dünya gündeminde çok sık bir şekilde yer alan ve aynı şekilde Türkiye ’de de hayli bir popüler bir grup olan Blackpink yaptığı şarkılarla popülaritesini korumaya devam ediyor. Stilleri, görünüşleri ve değişik özellikleriyle hiç gündemden düşmeyen Blackpink azaları hakkında beğenirler bir çok suali inceliyor. Suallerin yanıtını bularak aboneler hakkındaki bilgilerini pekiştiriyorlar. Peki, Blackpink azaları boy kilo ve yaşları nedir? İşte sizlere Doğru yanıtı!

Blackpink Boyları ve Kilosu

Blackpink Grup Azaları Aktüel

Blackpink grubunda şu anda 4 farklı ad bulunmaktadır. 4 addan oluşan grupta yalnızca kızlar vardır.

Kim JisooKim JenniePark Chae-youngLalisa Manoban

Blackpink Boyları ve Kilosu

Blackpink grubu içerisinde en uzun boya sahip olan ad 1,68 CM boyuyla Park Chae – Young ’dur. Başka Bir Deyişle takma ismiyle Rose adlı abonedir. Grubun en kısa boylu adıysa 1,62 CM boyuyla Kim Jisoo ’dur.

Kim Jisoo: 162cmKim Jennie: 163cmPark Chae-young: 168cmLalisa Manoban: 167cm

Blackpink Azalarının Yaşları

4 ’lü kız grubundan oluşan popüler Blackpink azalarının en sihirk yaşa sahip olanı Lalisa Manoban ’dır. En yaşlı adsa Kim Jisoo ’dur.

Kim Jisoo: 3 Ocak 1995 25 yaşındaKim Jennie: 16 Ocak 1996 26 yaşındaPark Chae-young: 11 Şubat 1997 25 yaşındaLalisa Manoban: 27 Mart 1997 25 yaşında

Blackpink Kilo

Blackpink grubundaki 4 ’lü adlar arasında değişik kızlara göre en cılız ad 45 KG ile Kim Jisoo ’dur. En kilolu azaysa 50 KG olan Kim Jennie ’dir. Boyuna göre kilosu gayet ideal olan ve aynı zamanda beden kitle endeks oranı en sabit olan aza Kim Jennie olarak öğrenilir.

Kim Jisoo: 45 kgKim Jennie: 46,5 kgPark Chae-young: 46 kgLalisa Manoban: 46 kg

Blackpink Grubu Hakkında Kısa Bilgi

Güney Kore ’nin Seul kentinde başladıkları kariyerlerine bugün Dünya ’nın bir çok bölgesinde devam ettiren Blackpink Grubu günümüzün en popüler K – Pop gruplarından bir tanesidir. 4 farklı ada sahip olan grubun müzik şirketi YG entertainmendir. Stil olarak K – Pop daha çok yönleniyor olsa da grup EDM, Hip Hop, Trap cinslerine de yatkındır.

Blackpink Azalarının Burçları isimli içeriğimize göz atmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın