Anasayfa » Genel » Bostanlı Pazarı Hangi Gün (Doğru Cevap)

Bostanlı Pazarı Hangi Gün (Doğru Cevap)

Bostanlı pazarı hangi gün? Veya Bostanlı pazarı nerede kuruluyor? Biçiminde ziyaretçilerimizden çok sık sual almaktayız. Bu içeriğimizle beraber siz bedelli ziyaretçilerimize Bostanlı Pazarı hangi gün ve başlıklarında ayrıntılı olarak bilgi aktarmış olacağız.

İzmir kuşkusuz Türkiye ’nin en çok ziyaret edilmesi gereken şehirlerden bir tanesidir. Megakent belediyesi sıfatında olan İzmir, Türkiye ’nin en büyük ve en çok görülmesi gereken kapalı Pazar alanlarına sahiptir. Bostanlı pazarı da bunlardan bir tanesidir ve Bostanlı pazarına giderek, pazarı dolaşarak memnun olmayan hiç kimse yoktur. Devasa bir büyüklükte olan Bostanlı kapalı Pazar alanı kesinlikle görülmesi gereken Pazar alanlarından bir tanesi olarak ilk sıralarda yer almaktadır.

Bostanlı Pazarında Neler Var

İzmir ’in en popüler pazarlarından bir tanesi olan Bostanlı pazarında yok yok diyebiliriz. Pahalılığın hiç uğramadığı pazarda yoğunlukla tekstil ürünleri bulunmaktadır. Bununla beraber sebze, meyve gibi ürünlerde yer almıyor değildir. Fakat Bostanlı kapalı Pazar alanında maliyetler neredeyse sizi şoke edecek seviyededir. Zira bu pazarda mağazalarda 500 – 600 TL olan bir çok ürün Bostanlı pazarında 50 – 60 TL ’dir. Hal böyle olunca da bu sosyete pazarına insanlar çok sık bir biçimde gelmekte ve alışveriş lüzumunu gidermektedir.

Bostanlı Pazarı Hangi Gün

İzmir ’in popüler sosyete pazarı Bostanlı isimli Pazar her Çarşamba kurulmaktadır. En hoş giysilere, elbiselere, giysilere sahip olmak istiyorsanız her Çarşamba İzmir, Bostanlı pazarına uğrayabilirsiniz.

Bostanlı Pazarı Nerede

Bostanlı pazarı, İzmir / Karşıyaka bölgesinde yer almaktadır. Karşıyaka bölgesine gittiğiniz zaman ‘ ’Bostanlı pazarı ’ ’, ‘ ’Sosyete pazarı ’ ’ dediğinizde dolaysız sizlere tarifi vereceklerdir.

bostanlı pazarı hangi gün

Bostanlı Pazarına Nasıl Giderim

Bostanlı pazarına gitmek için kullanabileceğiniz birden fazla erişim taşıtıyla beraber erişim yolu vardır. Size en yakın ve en kolay olan erişim taşıtını seçim ederek bu sosyete pazarına çok kolay bir biçimde gidebilirsiniz.  Altta sizlere Bostanlı pazarına en yakın otobüs duraklarını ve pazara gidebilmek için kullanabileceğiniz otobüs numaralarını paylaşmış olduk.

Hat AdıYön221Şemikler547Bostanlı İSkele200Mavi̇şehi̇r Akt. – Havali̇manı227Organi̇ze Sanayi̇ – Bostanlı İskele229Yakakent Semti̇ – Bostanlı İskele322Mustafa Kemal Semti̇ – Bostanlı İskele423Şi̇ri̇nevler – Bostanlı İskele428Egekent-2 – Bostanlı İskele429Güzeltepe – Bostanlı İskele442Atatürk Mah. – Bostanlı İskele443Egekent – Bostanlı İskele445Evka-2 – Bostanlı İskele446Evka-5 – Bostanlı İskele447Evka-6 – Bostanlı İskele5959 Eylül Mah. – Bostanlı İskele777Doğal Yaşam Parkı – Karşıyaka İskele820Harmandalı – Bostanlı İskele821Mavi̇şehi̇r Akt. – Bostanlı İskele827Ulukent Akt. – Bostanlı İskele

Bostan Pazarına En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafeOnur4 dk yürümeBostanlı Market4 dk yürüme

Genel kategorimize bakmayı unutmayın.

İçeriği Oyla

Yorum yapın