Anasayfa » Genel » Bu Duayı Okudum Beni Aradı 2023(%100 Etkili)

Bu Duayı Okudum Beni Aradı 2023(%100 Etkili)

Bu Duayı Okudum Beni Aradı Sorusunu sık bir biçimde alıyoruz. Bu içerik Bu Duayı Okudum Beni Aradı Sorularına Doğru yanıtı veriyor. Süratlendirilmiş kılavuz olarak paylaştığımız bu içerikte aynı zamanda Beni araması için dua,1 saatte aratan dua,küs olan şahsı ayağına getirmek için dua,erkeği anında aratan dua Başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

bu duayı okudum beni aradıbu duayı okudum beni aradı

Bu Duayı Okudum Beni Aradı

Sevdiğinizin sizleri araması için bir çok DUA mevcuttur sizler için sevdiğinizin sizi kesin araması için dua ve telefonla aranmak için duaları derledik Umarım beğenirsiniz hoşlanmış olduğunuz başka dualar var ise Sizlerde Paylaşabilirsiniz. Sevdiklerinize Edeceğiniz En Hoş Dua

Beni Araması Için Dua

1 Saatte aratan Dua küs Olan şahsı ayağınıza getirmek için de bu duayı okuyabilirsiniz Erkeği Anında Aratan Dua Olarak ’da Öğrenilmektedir.

Hacet Duası

Hacet Duası Sayesinde Sizlerde Sevdiğinizin Kısa Sürede Sizleri Aramasını Sağlayabilirsiniz. Bu Dua ile sevdiğiniz sizi hemen arar.

Lâ ilâhe illallâhu ’l-halîmül-kerîm. Sübhâne rabbi ’l-arşi ’l-‘azîmi ’l-hamdü lillâhi Rabbi ’l-‘âlemîn. Es ’elüke mûcibâti rahmetike ve ‘azâime mağfiratike ve ’l-ğanîmete min külli birrin ve ’s-selâmete min külli ismin. Lâ tedağ lî zenben illâ ğafertehû velâ hemmen illâ ferractehû velâ hâceten hiye kir ridan illâ kadaytehâ yâ erhame ’r-râhimîn.

Hacet Duası Okunuşu

“Kerim ve Halîm olan Allah ’tan başka ilâh yoktur.

Yüce Arş ’ın Rabbi olan Allah, her türlü noksanlıktan münezzehtir. Cihanların Rabbi Allah ’a hamd olsun.

Allah ’ım! Rahmetini gerektiren şeyleri, kesin bağışlamasını, her iyiliği elde etmeyi, her günahtan uzak olmayı senden dilerim.

Ey acımalıların en merhametlisi! Bağışlamadığın hiçbir günah, rahata çevirmediğin hiçbir tasa, senin razı olduğun şeylerden karşılamadığın hiçbir lüzum ile beni baş başa vazgeçme.

Hacet Duası Anlamı

İçeriği Oyla

Yorum yapın