Anasayfa » Astroloji » Burçların en tutkuluları: Sevgilerini en derinden yansıtıyorlar…

Burçların en tutkuluları: Sevgilerini en derinden yansıtıyorlar…

KOÇ BURCU

Koç burcu, isteğin ve enerjinin simgeyidir. İstekli ve hareketli tabiatıyla ön tasarıya çıkar. Ancak, Koç burçlarıyla ilişki kurmak bazen zorlayıcı olabilir. Süratli bunalabilirler ve liderlik rolüne bürünme meyilleri vardır. Koç burçları, düşüncelerini anında ifade etmek isterler, bu sebeple partnerleri için sarih bağlantı ehemmiyetlidir. İstekli duyguları yoğun olabilir, ancak bu duygular kısa süreli olabilir.

KOVA BURCU

Kova burçları, cümbüşlü ve yaratıcı bir biçimde isteklerini ifade ederler. Sıradışı tecrübeleri hoşlanmaları ve her zaman yeni şeyler sınamaya hazır olmalarını öğrenilirler. İsteklerini tasarılamadan, natürel bir biçimde yaşamayı seçim ederler. Kova burçları için ilişkilerde duygusal ve sosyal bağ ehemmiyetlidir. İçi boş ilişkileri yalanlarlar ve partnerleriyle derin bir kavrayış ararlar. Kendilerini zorlamak yerine isteklerinin peşinden gitmeyi seçim ederler.

YAY BURCU

Yay burçları, hürlüklerine düşkün ve istekli bireylerdir. Bir ilişkide öncelikle isteği sezmeyi arzularlar. Serüvenci ve sarih fikirli tabiatları, değişik tecrübelere her zaman sarih oldukları anlamına kazanç. Cümbüş ve kendiliğinden yaşam stili onlar için bırakılmazdır. Ancak bazen partnerlerinin düşüncelerini göz arkasını edebilirler, bu da ilişkilerde güçlüklere neden olabilir.

İçeriği Oyla

Yorum yapın