Anasayfa » Genel » Bursa Extrem Park Nasıl Giderim

Bursa Extrem Park Nasıl Giderim

Bursa Extrem Park Nerede, Bursa Extrem Park Nasıl Giderim? Şeklinde sualleri olan ziyaretçilerimize takviyeci olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Bursa Extrem Park Nerede

Bursa Extrem Park nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Odunluk, Atatürk Kent Ormanı No:17, 16110 Nilüfer/Bursa olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek vakit kaybetmeden süratli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bursa Extrem Park Nasıl Giderim

Bursa Extrem Park gidilir, Bursa Extrem Park yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de değişik erişim vasıtalarıyla süratli bir şekilde gidebilirsiniz.

Bursa Extrem Park Giriş Fiyatı

Güncel haliyle Bursa Extrem Park giriş fiyatı alttaki gibidir. Şehir stresinden uzaklaşmak istiyorsanız ve daha cümbüşlü bir hayat geçirmek istiyorsanız Bursa Extrem Park sizler için oldukça cümbüşlü bir konum olacaktır. Şehir gürültüsünden uzakta, kuş sesleri içerisinde coşku dolu bir serüven arayanlara Bursa Extrem Park çok fazla hizmet sunmaktadır.

SİNCAP ÇOCUK PAKETİ: 4-10 YAŞ 70 TL yerine 50 TL! EXTREM PAKET: 10+YAŞ 130 TL yerine 95 TL! AİLE PAKETİ: 4 KİŞİLİK 380 TL yerine 300 TL!

Bursa Extrem Park Giden Otobüsler

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

B/20-A Gümüştepe – Acemler Aktarma Merkezi B/20-C Atatürk Kent Ormanı – Acemler Aktarma Merkezi B/20-D Dağyenice – Acemler Aktarma Merkezi B/20-G Gökçeören – Acemler Aktarma Merkezi 2/B Acemler Aktarma Merkezi 2/BT Tuzaklı 2/E Kültür Semti – Devlet Sağlık Kurumu / Ring B/3-K Küçük Sanayi İstasyonu – Fatih Sultan Mehmet Bulvarı / Ring 1/A Doburca

Bursa Extrem Park En Yakın Otobüs Durakları

Oğuzhan Sokak25 dk yürümeOdunluk Cd. 730 dk yürümeDobruca Cd. 749 dk yürüme

Bursa Extrem Park Bağlantı

Telefon: 0224 452 00 04

Bursa Extrem Park Nasıl Giderim

İçeriği Oyla

Yorum yapın