Anasayfa » Genel » Bursa Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Bursa Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Bursa Ulusal Eğitim Müdürlüğü Nerede, Bursa Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat balakalarını alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Bursa Şehir Ulusal Eğitim Müdürlüğü Nerede

Bursa Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim Ulusal Eğitim Müdürlüğü Nerede nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Hocahasan, Yeni Hükümet konağı, İlkbahar Cd. No:38 D:A Blok, 16050 Osmangazi/Bursa olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek vakit kaybetmeden süratli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bursa Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim?

Bursa Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim, Bursa Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim Ulusal Eğitim Müdürlüğü yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öteki erişim vasıtalarıyla süratli bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden evvel okulun altta yer alan telefon numarasını arayabilir daha ayrıntılı bir şekilde telefon numarasıyla bağlantıya geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Bursa Ulusal Eğitim Müdürlüğü Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

S/2 Siteler – Kent Alanı / Ring 9/M Ataevler – Atatürk Caddesi / Ring 25 Pınar Mahallesi 30 Çekirge Devlet Hastanesi Kaplıkaya Kalkışlı 35/H Kent Alanı 6/K-1 Yaylacık – Atatürk Caddesi / Ring E/2 Hamzabey – Kent Alanı 4/A Ümran Sönmez Onkoloji Hastanesi – Kent Alanı 16/A Erişim Daire Başkanlığı – Atatürk Caddesi 16/İ Küçükbalıklı Sanayi – Atatürk Caddesi 19/E Erişim Daire Başkanlığı – Çekirge Devlet Hastanesi 25/D Siteler – Atatürk Caddesi 28/A Siteler – Atatürk Caddesi ✈ Yenişehir Havaalanı ✈ B/29-A Şehreküstü İstasyonu 3/İ Harmanyeri Kent Alanı Kalkışlı H/4 Şehir Hastanesi – Atatürk Caddesi / Ring 15/B Akçağlayan 17/B Alaşar 17/D Demirtaş – Atatürk Caddesi / Ring

Bursa Ulusal Eğitim Müdürlüğü İrtibat

Telefon: 02244451600

Bursa Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim

İçeriği Oyla

Yorum yapın