Anasayfa » Genel » C2 Anlık Hilesi (Yeni Yöntem)

C2 Anlık Hilesi (Yeni Yöntem)

Ziyaretçilerimiz bizlere C2 anlık şikesi mevzusunda hayli bir sual sormaktaydı. Bu içeriğimizle beraber kıymetli ziyaretçilerimize C2 anlık şikesi hakkında Doğru yanıtı vermiş olacağız. Bununla beraber Connected anlık şikesi, connected2me anlık şikesi, c2me anlık şikesi başlıklarında da değişik bilgileri aktaracağız.

Connected2Me veya Connected olarak öğrenilen kısa ismiyle de C2 olarak öğrenilen sosyal medya uygulaması diğer insanlarla bağlantı kurmanıza imkân sağlıyor. Uygulama içerisinde 1 adet hesap açıyorsunuz ve karşı tarafla konuşmaya başladığınız anda hiçbir biçimde ifşa olmadan konuşmanızı devam ettiriyorsunuz. Başka Bir Deyişle kimliksiz ve saklı bir biçimde görüşebilmek için C2 uygulamasını kullanabilirsiniz. Ve C2 anlık şikesi mevzusunda desteğe lüzumunuz varsa bu içeriğimiz sizlere destekçi olacaktır.

C2 Anlık Şikesi yapma

C2 Anlık Şikesi

Programsız bir biçimde C2 anlık şikesini kullanmak isteyen bir çok kullanıcı mevcut. Son zamanların en popüler uygulamalarından bir tanesi olan C2 isimli uygulama da anlık şikesi hakkında ayrıntılı bilgilerle beraber, C2 anlık şikesi nasıl yapılır? Ayrıntısını paylaşıyoruz.

Diğer insanlarla sosyalleşmek isteyen ve yeni dostluk bağları kurmak isteyen şahıslar için muhteşem bir uygulama olan C2 diğer ismiyle Connected2Me uygulamasında anlık şikesini yapmak istiyorsanız telefonunuzdaki orijinal C2Me uygulamasını kaldırmanız gerekiyor. Android işletim sisteminde yapabileceğiniz C2 anlık şikesini dış kaynaklardan yükleyeceğiniz APK dosyası sayesinde yapabilirsiniz. Orijinal APK dosyasıyla ne yazık ki C2 anlık şikesini yapamıyorsunuz.

Uygulama İsmi: Connected2MeLink Vaziyeti: Çalışıyor 

İçeriği Oyla

Yorum yapın