Anasayfa » Rehber » Chat GPT Eklentisi İndir! Chat GPT Kullan (En İyi Eklenti)

Chat GPT Eklentisi İndir! Chat GPT Kullan (En İyi Eklenti)

Chat GPT eklentisi indir! Chat GPT kullan biçiminde çok sık sualler almaktaydık. Bu içerik Chat GPT uygulamasına özel olarak yapılmış Open AI ile senkronize bir biçimde çalışan Chat GPT eklentisini nasıl indirebileceğinizi ve Chat GPT ’yi nasıl kullanabileceğinizin Doğru yanıtını veriyor. Süratlendirilmiş kılavuz olan bu içerikte Chat GPT indirme harekâtlarını adım adım takip edin.

Chat GPT kısa bir zaman evvel tüm Dünya ’ya dağıldı ve yeniden çok kısa bir zaman içerisinde milyonlarca kullanıcıya sahip oldu. Dünya ’nın her bir yanından fantastik bir alkış toplayan yeni suni akıl vasıtayı Chat GPT aşinayı üzere bilgisayara indirilmiyor. Fakat üzülmeyin! Bilgisayarınıza indirmek yerine tarayıcınıza ilave edebileceğiniz henüz daha çok taze ve yeni bir Chrome eklentisi var. İşte sizlere Chat GPT indirme adımları!

Chat GPT Chrome Eklentisi

Chat GPT Eklentisi İndir

Chrome ’a özel olarak çalışan Chat GPT eklentisi, Google ’da aratacağınız rastgele bir kelime için Google neticelerinin yanı gizeme aynı zamanda Chat GPT ’nin suni akıl teknolojisini kullanarak dolaysız olarak Chat GPT başka bir deyişle suni akıl cevaplarını veriyor.

Eklentiyi kullanabilmek için tarayıcınıza Chat GPT eklentisini kurmanız gerekir. Eklentiyi kurduktan sonra alttaki adımları takip edin.

Chat GPT indirme butonuna tıklayın. Eklentiyi tarayıcınıza yükleyin. Google ’ı açın ve rastgele bir arama yapın. Arama neticelerinin yanında sağ alanda siyah görünümlü oturum oluşacak. Oturumu faal hale getirebilmek için Open Ai hesabı oluşturun ve giriş yapın. Tekerrür Google ’ı açın ve arama yapın. Sağ oturumda siteler haricinde Chat GPT ’nin cevabını göreceksiniz.

Evet, işte hepsi bu kadar. Chat GPT ’i sitesinden kullanmak yerine Google üzerinden kullanmak için Chat GPT ’i indirin. Eklenti olarak tarayıcınıza dahil edilecek olan Chat GPT eklentisi yalnızca Google için çalışmaktadır. Bing, Yahoo, Yandex gibi arama motorlarında eklenti kullanılamıyor.

Chat GPT eklentisini indirebilmek için alttaki linki emin olarak kullanabilirsiniz. Chat GPT eklentisi şu anda Türkiye ’de henüz yeni keşfediliyor olsa da Dünya üzerindeki kullanıcılar arasında 40.000 ’den fazla indirmeye sahiptir. Uygulamayı indirmek için rastgele bir fiyat ödemenize gerek yoktur. Eklenti tamamen fiyatsızdır.

Uygulama:Chat GPT EklentisiDurum:ÇalışıyorSon Hakimiyet:14.12.2023

Chat GPT APK İndirme Dosyası

Chat GPT, suni akıl uygulamasını Android veya iOS üzerinden indirerek kullanabilmeniz olası değildir. Chat GPT uygulamasını telefonunuza indirtmek isteyen veya indiren sitelerden uzak durun. Uslu telefonlar üzerinde APK dosyasını kullanamayacağınız için Chat GPT uygulamasını kullanmak istiyorsanız chat.openai.com resmi internet sitesine girerek hesap oluşturun ve site üzerinden kullanın.

Chat GPT Nedir?

Chat GPT, Open Ai firmayı tarafından planlanan ve geliştirilen bir suni akıl taşıtıdır. Sohbet tabanlı olarak çalışan proje diyalog mevzusunda oldukça akıldadır. Uzman bir prototip suni zihne sahip olan Chat GPT şu an için fiyatsızdır. Fakat ilerleyen yarıyıllarda her sorgu başına fiyatlandırma uygulanabilir.

Chat GPT Nasıl Kullanılır?

Chat GPT ’yi kullanabilmeniz için proje sahibi olan Open Ai internet sitesine giriş yapmanız ve kayıt olmanız gerekir. Kayıt yapmadığınız sürece Chat GPT ’yi kullanamazsınız. Chat GPT veya Open Ai projesine kayıt olmak tamamen fiyatsızdır. İlerleyen yarıyıllarda projeyle ilgili yeni büyümeler yaşanabilir ve ödeme tasarıları oluşturulabilir.

Chat GPT Nedir? Nasıl Kullanılır? içeriğimize göz atmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın