Anasayfa » Genel » Chery ’nin 3 yeni SUV canavarı Türkiye ’ye geliyor! Bu fiyatlara SUV bulunmaz: Chery piyasayı sallamaya geliyor…

Chery ’nin 3 yeni SUV canavarı Türkiye ’ye geliyor! Bu fiyatlara SUV bulunmaz: Chery piyasayı sallamaya geliyor…

Chery, yenilikçi tasarımları, ileri teknolojisi ve rekabetçi maliyetleri ile dünya çapında tanınmaktadır. Kısa bir zaman evvel işletme, Türkiye pazarına resmi girişini duyurdu ve araba tutkunları, markanın neler sunabileceği mevzusunda coşkulu.

CHERY’NİN ÜÇ YENİ SUV MODELİ TÜRKİYE ’YE GELİYOR

Chery, Türkiye’de ilk üç SUV modeli olan Tiggo 8 Pro, Tiggo 7 Pro ve Omoda 5’i piyasaya sürüyor. Bu SUV’ler, konforlu ve faydalı bir sürüş arayan günümüz sürücülerinin lüzumlarını karşılamak için planlandı. Bu modellerin her birinin özelliklerine ve aktüel maliyetlerine daha yakından bakalım:

Tiggo 8 Pro, Chery’nin Türkiye’de piyasaya sürdüğü en üst modeldir. Güçlü bir 1.6L turboşarjlı motor, altı vitesli otomatik şanzıman ve yedi yolcuya kadar rahatça oturabilen geniş bir iç mekan ile kazanç. Tiggo 8 Pro, Lüks ve Seçkin olmak üzere iki ekipman seviyesinde sunuluyor.

Tiggo 7 Pro, performans, tarz ve konforu bir arada sunan orta sınıf bir SUV modelidir. 1,5 litrelik turboşarjlı bir motora, altı ileri otomatik şanzımana ve beş şahsa kadar kapasiteli geniş bir kabine sahiptir. Tiggo 7 Pro, Comfort, Luxury ve Seçkine olmak üzere üç ekipman seviyesinde sunuluyor.

Omoda 5, Chery’nin Türkiye’de sunduğu giriş seviyesi modelidir. 1.0L turboşarjlı motor, beş vitesli manuel şanzıman ve beş şahsa kadar rahatça oturabilen iyi bir iç mekan ile gelen kompakt bir SUV. Omoda 5, Standart ve Deluxe olmak üzere iki ekipman seviyesinde sunuluyor.

CHERY’NİN ÜÇ YENİ SUV MODELİNİN TÜRKİYE MALİYETLERİ NE KADAR?

Chery ’nin 3 yeni SUV canavarı Türkiye ’ye geliyor! Bu fiyatlara SUV bulunmaz: Chery piyasayı sallamaya geliyor…

Bu arada Chery Nisan 2023 Chery yeni SUV maliyet listesini de açıkladı. İşte Türkiye ’ye gelecek yeni SUV ’ların maliyetleri:

Tiggo 8 Pro

Luxury 1.050.000 TL

Excellent 1.150.000 TL

Tiggo 7 Pro

Tiggo 7 Pro

Comfort 825.000 TL

Luxury 885.000 TL

Excellent 945.000 TL

Chey Omoda 5

Comfort  810.000 TL

Luxury 870.000 TL

Excellent 930.000 TL

İçeriği Oyla

Yorum yapın