Anasayfa » Genel » Citroen’in yüzde 100 elektrikli SUV otomobili C4 Ekim’de Türkiye’de

Citroen’in yüzde 100 elektrikli SUV otomobili C4 Ekim’de Türkiye’de

Kompakt hatchback sınıfında kendine özgü tasarımıyla dikkat çeken Citroen C4’ün yüzde 100 elektrikli versiyonu e-C4, ekimde Türkiye’de satışa sunulacak.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Citroen, tamamen elektrikli e-C4 ile elektrikli mobilite hamlesini devam ettiriyor. Mobilite dünyasının her alanına değen ve herkes için erişilebilir mobilite sunmaya odaklanan Citroen, C4 modelinin tamamen elektrikli versiyonu e-C4’ü ekim ayında Türkiye’de yollara çıkarmaya hazırlanıyor.

Hem erişilebilir hem de müşteri gereksinimlerini karşılayan şarj özelliği ile ideal bir teknoloji çözümü olan e-C4, hafif 50 kWsa bataryayı 100 kW DC hızlı şarj desteği gücüyle birleştirerek rakiplerinin çoğundan daha iyi şarj süreleri sunmayı başarıyor. e-C4, 350 km (WLTP döngüsü) menziliyle günlük kullanım dışında uzun yolculukları da daha konforlu hale getiriyor.

YÜKSEL MENZİL İLE KONFORLU
e-C4, günlük kullanım için ideal çözümü sunuyor. Aracın kullanım kolaylığı çoğu kullanıcının günlük kullanımını; sessiz, sarsıntısız, dinamik ve karbondioksit içermeyen bir sürüşle karşılıyor.

İçeriği Oyla

Yorum yapın