Anasayfa » Rehber » Dall-E 2 Nedir? Nasıl Kullanılır? (En İyi Cevap)

Dall-E 2 Nedir? Nasıl Kullanılır? (En İyi Cevap)

Dall-E 2 nedir? Nasıl kullanılır? Sualini sık bir biçimde alıyoruz. Bu içerik Dall-E 2 nedir? Ve Dall-E 2 nasıl kullanılır? Suallerine Doğru yanıtı veriyor. Süratlendirilmiş kılavuz olarak hazırlanan bu içerikte aynı zamanda Dall-E 2 fiyatlı mı?, Dall-E nasıl girilir? Başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

Tüm Dünya ’nın merakla beklediği ve bir anda çıkmasıyla mucizevi bir kullanıcı kitlesine sahip olan Dall – E 2 suni zihin robotunda herkesin bu robotu kullanabilmesi için geliştiricileri ulaşım olanağı veriyor. Henüz beta safhasında olan suni zihin çizim uygulamasında bekleme listesine isminizi yazdırmanıza gerek yok. İşte tüm ayrıntılarıyla Dall-E 2 nedir? Ve Dall-E 2 nasıl kullanılır? Başlıklarında Doğru yanıtlar…

Dall-E 2 Nedir? Nasıl Kullanılır?

Dall-E 2 Nedir?

Dall-E 2, Nisan ayının başlarında ortaya çıkan bugüne kadar ki en gelişmiş suni zihin sanat üreticilerinden bir tanesidir. Geçmiş yarıyıllardaki sanat ve sanatçılara bakıldığı zaman insan eliyle oluşturulabilecek sanat yapıtlarının artık sona yanaşıldığı ifade ediliyor. Fakat yeni suni zihin sanat üreticilerinden bir tanesi olan Dall-E 2 uygulamasında sanatçılar, insan eli sanat yapıtları yerine suni zihin sanat üreticisi olan Dall-E 2 uygulamasını kendileri için nasıl çalıştırabileceğini merak ediyorlar.

Dall-E 2 uygulaması bir vasıtadır ve metin istemleriyle size fotoğraf oluşturur. Dall-E 2 ’ye komut verirsiniz ve komut sonucunda daha evvelinde eğitilmiş bilgileriyle Dall-E 2 sizlere mucizevi reel üstü resimler oluşturur. Uygulamanın geliştiricisi Open AI projesidir.

Dall-E 2 Nasıl Kullanılır?

Dall-E 2 uygulamasını kullanabilmeniz için ilk evvel uygulamaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt harekâtlarını bitirdikten sonra tarayıcınız üzerinden programı kullanabilir ve hemen reel üstü resimler üretebilirsiniz.

Dall-E 2 uygulamasında yeni bir reel üstü fotoğraf elde etmek istiyorsanız 400 şahsiyete kadar açıklayıcı bir metin yazın. Misalin: ‘ ’Dünya ’nın son insanı ’ ’ gibi eşi açıklamalarda Dall-E 2 suni zihin botuna komutlar verin. Komutu alan uygulama size birbirinden değişik fotoğraflar oluşturacak ve sunacaktır. Dall-E 2 uygulamasını kullanabilmeniz için OpenAI hesabına sahip olmanız gerekir.

Dall-E 2 Nasıl Girilir?

Openai.com internet sitesine giriş yapın. Open AI hesabınız bulunmuyorsa kayıt ol butonuna basın. Kayıt olduktan sonra görüntülerinizi metinlerinizle oluşturun.

İçeriği Oyla

Yorum yapın