Anasayfa » Genel » Damla Can

Damla Can

Damla Can Biyografisi

Survivor 2016 Gönüllüler müsabakacısı

Damla Can, 27 Şubat 1989 tarihinde İzmir‘de doğmuştur. 171 cm boyunda ve 56 kilo olan Damla Can step, jimnastik, aerobik sporlarıyla ilgilenmekte ve özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışmaktadır. Ozan isminde bir abisi vardır.

7 Şubat 2016 tarihinvor 2016” yarışmasına Damla Can da gönüllüler ekibinde katılacak.

7 Şubat 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayacak olan ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı ’nın yapacağı “Survivor 2016” müsabakası gönüllüler ekibinde; Aylin Şallı, Damla Can, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Gizem Memiç, Gülnihal Candan, İbrahim Giydirir, Semih Öztürk, Serkay Tütüncü, Zafer Mete yarışacak.

Namlılar ekibinde ise: Çağan Atakan Arslan Soldier, Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Ezgi Avcı, İbrahim Yattara, Nagihan Karadere, Serkan Ercan Ütopya, Tuğba Özay, Yılmaz Morgül, Yunus Günçe ve Seda Tetik yarışacaktır.

Namlılar Ekibinde yer alan Serkan Ercan Ütopya dokunulmazlık oyununda sol bacağından ciddi biçimde sakatlanmıştı. MR çekilmesi için sağlık kurumuna sevk edildikten sonra ayağında alana gelen sakatlık sebebiyle hekim raporu ile 14 Şubat 2016 tarihinde müsabakaya veda etti.

Serkan Ercan’ın sakatlanması sonrası Survivor müsabakacı adaylarından Spartalı Mehmet Namlılar Ekibine Serkan’ın yerine dahil oldu. 14 Şubat 2016 tarihinde yapılan Dokunulmazlık Oyununu kazanan Namlılar Ekibi tek müsabakacı adayı kalan Yağmur Özdemir‘i de ekiplerine kattı.

İçeriği Oyla

Yorum yapın