Anasayfa » Genel » Dermabel Krem Ne İşe Yarar? (Doğru Cevap)

Dermabel Krem Ne İşe Yarar? (Doğru Cevap)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir biçimde Dermabel krem ne işe fayda? Suallerini alıyorduk. Bu içeriğimizle beraber kıymetli ziyaretçilerimize Dermabel krem ne işe fayda? Ayrıntılı bir biçimde aktarmış olacağız. Bununla beraber Dermabel krem ne için kullanılır?, Dermabel krem nedir?, Dermabel merhem ne için kullanılır?, Dermabel krem sivilceye iyi kazanç mi? Başlıklarında da değişik bilgileri paylaşmış olacağız.

Merhem veya bir cins krem olan Dermabel isimli krem cilt hastalıkları üzerinde sağlıksal problemleri giderebilmek emeliyle kullanılmaktadır. Bir çok cilt hastalığına iyi geldiği öğrenilen kremin kullanıcıları pozitif Doğrultuda yorumlarını paylaşmaktadır. Peki, Dermabel krem ne işe fayda? İşte sizlere ayrıntılı yanıtı!

Dermabel Krem Nedir?

Dermabel krem etmen madde olarak içerisinde betametazonu bulunduran ve cilt hastalıkları için kullanılan bir krem cinsidir. Cerahat, kaşıntı ve döküntü şikayetlerinde kullanıldığı öğrenilmektedir. Etmen madde olarak betametazon bulunduran Dermabel krem aynı zamanda destekçi madde olarak klorokrezol, sodyum dihidrojen fosfat monohidrat, fosforik asit, makrogol setilstearat eter, setilstearil içki, akışkan parafin, beyaz yumuşak parafin, sodyum hidroksit, saf su kapsamaktadır.

Dermabel Krem Ne İşe Fayda?

Dermabel Krem Ne İşe Fayda?

Dermabel krem ağzı plastik bir biçimde kapatılmış olan ve alüminyum tüp içerisinde yer alan bir krem cinsidir. Cilt rahatsızlıkları için kullanılmaktadır.

KızarıklıkKaşıntıDöküntüTerleme bozukluğu

Bu gibi sağlıksal problemlerde Dermabel kullanılmaktadır. Dışarıdan cilde sürülerek uygulanması Doğrudur ve içerisinde bulundurduğu betametazon isimli kimyevi madde cilt üzerindeki irini, kaşıntıyı ve kızarıklığı giderme mevzusunda eforludur.

Dermabel Krem Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her ilaç, krem veya merhemin kullanılmasında dikkat edilmesi gerekenler bulunduğu Dermabel krem içinde kullanımında dikkat edilmesi gerekenler bulunmaktadır. Sırasıyla sizlere altta hisseleştik.

Şayet bağışıklık sisteminde sağlıksal problemleriniz varsa dikkatli bir biçimde kullanınız.Karaciğer yetmezliğiniz varsa dikkatli kullanmanız gerekir.Betametazon dipropiyonat veya DERMABEL ’in bileşiminde bulunan destekçi maddelerden rastgele birine karşı destekçi maddeler listesine bakınız alerjiniz var iseTüberküloz, çiçek, suçiçeği ve virüslerin neden olduğu öbür ten enfeksiyonları ile suratınızda kızarıklık ve şişlik veya ağız etrafında kaşıntı, kızarıklık, döküntü var iseAlt bacaklarınızda, varislerden kaynaklanan yaralar var iseKatarakt, glokom, gözde mantar enfeksiyonu ve ateşli uçuk oluşma olasılığı sebebiyle surat üzerinde uzun süreli rehabilitasyon için veya alın, göz ve göz etrafında kullanmayınız.

Dermabel Krem Yan Tesirleri Nelerdir?

Şayet Dermabel kremi kullanırken altta paylaştığımız sağlık problemleriyle karşılaştıysanız bir an evvel Dermabel kremi kullanmayı vazgeçiniz ve bir hekime müracaat etiniz.

Kaşıntı  İritasyonYanmaKızarıklıkCilt kuruluğuÇocuklarda gelişmede yavaşlama, kilo kaybı, kan ve idrardaki kortizol konsantrasyonlarında azalmaYüzde yuvarlaklaşma, yorgunluk, ödem gibi Cushing belirtiyi belirtileriİdrar yapma sıklığında çoğalış, fazla susama, ağız kuruluğu ve ten kuruması gibi kan glikoz seviyesindeki çoğalış bulguları

Dermabel kremi kullandığınızda yukarıyada saymış olduğunuz sağlık problemleri ortaya çıkıyorsa Dermabel kreme karşı alerjinizin olduğu anlamına kazanç. Bu cins sağlıksal problemleri giderebilmek emeliyle bir an evvel hekime gitmelisiniz.

Dermabel Krem Sivilceye İyi Kazanç Mi?

Dermabel kremin sivilceye iyi geldiği mevzusunda rastgele bir uzman hekim fikri bulunmamaktadır. İltihaplı Sivilce, sivilce ve türevi cilt rahatsızlıkları için en yakın sağlık kurumuna giderek dermatoloji kısmı dayanağıyla rehabilitasyon olmalısınız.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın