Anasayfa » Sağlık » Dicetel Kullananlar Yorumlar

Dicetel Kullananlar Yorumlar

Dicetel Kullananlar Yorumlar – İçerisinde faktör madde olarak pinaveryum bromür bulunduran Dicetel film kaplı tablet bağırsak florasında alana gelen bozuklukların başka bir deyişle mide sızısı, kramp, kabızlık, ishal, kabarıklık veya yellenme gibi problemlerin rehabilitasyonunda kullanılmaktadır.

Bağırsak veya safra kanalında ortaya çıkan birtakım rahatsızlıkların ortadan kaldırılması ve bu rahatsızlıkların neden olduğu negatif gidişatlara tesir etmek ismine hekimler tarafından reçete edilen bu ilaç antispazmodik ilaç grubunda yer almaması sebebiyle genellikle eczanelerden reçetesiz olarak da satın alınabilmektedir.

Dicetel kullananlar yorumlar Üzerine yapılan analizler neticesinde bir hayli şahsın bağırsak florasında alana gelen bozuklukların bu ilaç sayesinde kısa bir müddette ortadan kaldırıldığı görülmektedir. Böylece oldukça yararlı bir ürün olan dicetel sayesinde sık sık kronik hale gelmiş olan kabızlık ve ishal problemleri de kısa müddette rehabilitasyon edilmektedir. Peki, Dicetel Kullananlar Yorumları nasıl?

Dicetel Yan Tesirleri Nelerdir?

Hemen hemen tüm ilaçlarda olduğu gibi bu inançta da birtakım yan tesirler görülebilmektedir. Dicetel yan tesirleri içerisinde en sık tesadüfülenler şöyledir;

Baş sızısı Karın sızısı Fazla duyarlılık Kabızlık Hazımsızlık Bulantı Uykulu sezme Diyare ishal Kusma Ağız kuruluğu Asteni halsizlik Mide-bağırsak rahatsızlıkları, Döküntü, kaşıntı, ürtiker ve ten üzerinde kızarıklık gibi ten rahatsızlıkları Disfaji yutma eforluğu

Bu yan tesirlerin biri veya birkaçıyla karşı karşıya kalınması halinde şahsın Doğrudan ilaç kullanımına son vererek en yakın sağlık kuruluşuna müracaat etmesi gerekmektedir. Genellikle yan tesirler alerjik sebeplere bağlı veya yanlış doz kullanımına bağlı olarak ortaya çıktığından ilaç için önerilen doz ölçüyü kesinlikle kumpaslı olarak alınmalıdır.

Dicetel Kullananlar YorumlarDicetel Kullananlar Yorumlar

Dicetel Kullananlar Yorumlar

Dicetel kullanım dozu genellikle günde 3 kere birer tablet biçiminde önerilmektedir. Ancak bazı vaziyetlerde hekim teklifine bağlı olarak günde 2 defa 2 tablet başka bir deyişle toplamda 4 tablet alınabilmektedir.

Kesinlikle yemek ortasında kullanılması gereken bu ilaçların Doğru biçimde alınmadığı vaziyetlerde yemek borusunda tahrişe neden olabilmektedir. Tabletleri tam halde bir kadeh su desteği ile yakalamanız gerekmekte ve tabletleri netlikle en demeniz, çiğnemenin veya etmemeniz gerekmektedir.

tüm bunlara kumpaslı biçimde uyulduğu takdirde bağırsak florasında alana gelmiş olan kumpassızlıklar kısa müddette ortadan kaldırılabilmektedir.

İçeriği Oyla

Yorum yapın