Anasayfa » Genel » DİLAN POLAT Kim? Dilan Polat kaç yaşında, nereli, evli mi?

DİLAN POLAT Kim? Dilan Polat kaç yaşında, nereli, evli mi?

Dilan Polat yakın bir zaman içerisinde Sıla Doğu ’nun canlı yayını sırasında en yakın dostlarından Nez Demir ile olan münazarayla gündemde yer almıştı. Yaşanan vakanın hemen ardından Dilan Polat, canlı yayın sahibi Sıla Doğu ’nun asap krizi geçirdiği söyleyerek Nez Demir ’in kabahatli olduğundan bahsetmişti.

Dilan Polat Kim?

21 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul ’da dünyaya gelen Dilan Polat, Evli ve 2 çocuk annesidir. Aslen de İstanbullu olan Polat, 30 yaşındadır. Engin Polat ile Evli olan ünlü ad kendisini doğum resimciliği yaparak duyurmuştu.

DİLAN POLAT Kim? Dilan Polat kaç yaşında, nereli, evli mi?

Dilan Polat Hoşluk Merkezi ’ni açarak ismini bir marka haline getiren Dilan Polat, kariyerine bu güzergahta devam ederek bir hayli ünlü adı ağırlamıştır. Sosyal medya hesabı üzerinden de zaman zaman paylaşımlar yapan Polat, ağlayarak sürüklediği video ile yaşadığı dramdan söz etmişti.

Günlerdir uykudan uzak kaldığını ve tehdit edildiğini dile getiren Dilan Polat, annesini trafik kazasında kaybettiğini ancak asılları söylememesi için şantaja kurban gittiğinden bahsetmişti.

DİLAN POLAT Kim? Dilan Polat kaç yaşında, nereli, evli mi? - Resim : 2

Annesini hıyanet sebebiyle babasının öldürdüğünü söyleyen Polat ayrıca da kendisini tehdit edenler hakkında kabahat duyurusunda bulunduğunu da belirtti.

Dilan Polat Instagram ’da @dilanpolat hesabını kullanmaktadır.

İçeriği Oyla

Yorum yapın