Anasayfa » Rehber » Discord ID Bulma! Nasıl Bulunur? (Doğru Cevap)

Discord ID Bulma! Nasıl Bulunur? (Doğru Cevap)

Discord ID bulma mevzusunda sık bir biçimde sual almaktayız. Bu içerik Discord IB bulma mevzusunda Doğru cevabı kapsıyor. Süratlendirilmiş kılavuz olarak paylaşılan bu içerikte aynı zamanda Discord ID nedir?, Discord ID nasıl bulunur? Başlıklarında da değişik bilgiler verilmektedir.

Discord profiline sahipseniz profilinizin nelere sahip olduğunu öğrenmek son derece ehemmiyetlidir. Discord uygulamasında 2 değişik profil belirleme öğesi bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi Discord yafta sistemi öbürüyse Discord kimliğidir. Discord kimliği, Discord yaftanızdan daimi olarak değişiktir. Discord kimliğinize lüzum dinlediğiniz anlarda Discord kimliğinizi bulabilmeniz için Doğru adımları listeledik. İşte sizlere Discord ID bulma usulü!

Discord ID Nasıl Bulunur?

Discord ID Bulma

Discord uygulaması için profili belirleyen 2 değişik öğe vardır. Bu öğeler; ‘ ’Discord yafta sistemi ’ ’ ve ‘ ’Discord kimliği ’ ’ olarak 2 ’ye böler. Discord yafta sistemine göre Discord kimliği eşsiz bir yapıyla sunulur ve 18 basamaklı kod olarak karşımıza çıkar. Discord kimliği başka bir deyişle bir öbür ismiyle Discord ID ’si ehemmiyetli miktarda öbür belirleme görevlerinden daha uzundur.

Discord ID bulma usulü için alttaki adımları takip edin:

Tarayıcı üzerinden Discord.com sitesine giriş yapın. Open Discord ’a tıklayın ve hesabınıza giriş yapın. Ayarlar kısmından Discord yaftanızın yanındaki dişli sembolü bulun. Ayarlar kısmını sola kaydırın ve Uygulama Ayarları altında yer alan Gelişmiş sekmesine tıklayın. Geçmiş düğmelerini kullanarak Geliştirici Modunu açın. Ayarlara geri dönün ve hesabım sekmesine tıklayın. Discord yaftanızın yanında yer alan yatay noktaya tıklayın. Karşınıza çıkan Discord ID ’sini kopyalayın.

Discord ID Nasıl Bulunur?

Discord ID bulma usulü mobil ve masaüstü için değişiklikleri kapsar fakat bazı internet siteleri hiçbir ayara gerek dinlemeden ID ’nizi sizlere Doğrudan gösterebilir. Discord ID bulma usulü için hazırlanmış bu internet sitelerine Discord kullanıcı isminizi veya Discord yaftanızı girmeniz yeterlidir.

Discord kullanıcı isminiz misalin şu biçimde olacaktır; ‘ ’nasilgidilir#3434 ’ ’. Bu biçimde olan yafta sizin dolaysız olarak kullanıcı isminizdir. Kimliğinizi bulabilmek için ID bulma sitelerine kullanıcı isminizi yazmanız yeterlidir.

Discord ID bulma sitesi için tıklayın.

Rehber kategorimize bakmayı unutmayın.

İçeriği Oyla

Yorum yapın