Anasayfa » Genel » Disney Plus Belgeselleri 2023

Disney Plus Belgeselleri 2023

Disney Plus dokümansal, Disney Plus dokümansal filmleri, Disney Plus en iyi dokümansallar ve eşi başlıklarda dayanağa gereksinimi olan ziyaretçilerimiz için bu içeriğimiz destekçi olabilir. Türkiye ’nin yeni dijital platformu olan Disney+ uygulamasında izleyebileceğiniz birden fazla dokümansal bulunmaktadır. Aynı zamanda uygulama geniş bir film ve dizi içeriğine sahiptir. Bu yazımızla beraber sizlere Disney Plus izlenmesi gereken dokümansallar, Disney Plus evraksalları gibi başlıklarda bilgi vermiş olacağız.

disney plus dokümansal

14 Haziran 2023 tarihinde yaşamımıza dahil olan Disney+ uygulaması çok bir vakit geçmeden milyonlarca kullanıcıya erişerek birden fazla içeriği bizlere uygun maliyete sağlamış oldu. Aylık fiyatı 34,99 TL olan Disney+ uygulamasının senelik fiyatı 349,99 TL ’dir. İçerisinde binlerce hatta on binlerce içeriği bulabileceğiniz Disney+ uygulamasında dokümansallar çok fazla rağbet görerek en çok izlenenler arasında yer alıyor. Coşku dolu bu evraksalları izlemeye başlamadan evvel Disney Plus ’da ki en iyi evraksalların listesini sizlere altta hisseleştik.

Bilgi: Disney Plus ’un en iyi dokümansallarını izleyebilmek için Disney+ uygulamasına kayıt olmanız gerekir. Kayıt olmak için resmi Disney+ sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Disney Plus Dokümansal Filmleri

Disney Plus izlenmesi gereken dokümansallar ve en çok izlenen dokümansallar mevzusunda bir çok imalin ismini sizlere altta listeledik. Size uygun olan ve alakanızı sürükleyen tüm içeriği izlemenizi öneriyoruz zira her birisinin içeriği birbirinden farklı ve birbirinden çok daha serüven dolu…

Gordon Ramsay: Uncharted

Dünyanın 4 bir yanındaki insanları tahlil fırsatını elde etmek istiyorsanız Gordon Ramsay sizlere destekçi olabilir. Yemekler, tatlılar, kültürler ve çok daha aşırısı Gordon Ramsay: Uncharted ’da. Her kısımda farklı bir serüvenin başlangıcı olan bu evraksalın vasati süresi 45 dakikadır ve sezon halinde paylaşılmaktadır. Bugüne kadar çekilen 3 farklı sezonu bulunmaktadır.

We Feed People

İnsanlara takviyeyi ve onlara daha iyi bir yaşamı yaşatmayı hedefleyen We Feed People dokümansalı izlenmesi gereken dokümansallar listesinde ilk sıralarda yer almaktadır. Dokümansal hiçbir biçimde kar emeli gütmeden insanlara besin desteğini, facia sonrası takviyeleri anlatan ve gösteren bir dokümansaldır.

Drain The Oceans

Drain The Oceans başka bir deyişle Sular çekilince filmi, teknolojinin yaşamımıza getirdiği bir çok negatiflikle beraber ummanın sırlı gizemlerini ortaya çıkartıyor. Kayıp dünyalara alakanız varsa ve ummanı hoşlanıyorsanız bu dokümansalı izlemenizi önermekteyiz. Batık şehirleri, gemi enkazlarını ve ummanın derinliklerini bu evraksalda görebilirsiniz.

Free Solo

Free Solo evraksalında genellikle kaya tırmanışları hedef alınır. En büyük galibiyeti tutabilmek için Alex Honnold muhtelif tırmanışlar reelleştirmektedir. Rastgele bir emniyet halatı, aleti olmadan büyük devasa kayalara tırmanışları görmek için Free Solo isimli dokümansalı izleyebilirsiniz.

China From Above

Çin ’in ne denli bir hoşluğa sahip olduğunu burada sizlere anlatmaya gerek yok fakat Çin ’in her bir karışını ayrıntılı bir biçimde görmek isterseniz China From Above dokümansalını izleyebilirsiniz. Çin Seddi ’nden tutun, Çin ’in spektrumuna kadar bir çok mevzuyu ele alan dokümansal size Çin ’in nasıl bir hoşluğa sahip olduğunu anlatmaktadır.

Science Fair

Bir bilim fuarı düşünün ve bu fuarda Dünyanın 4 bir yanından müsabakaya katılan dokuz lise talebesini hayal edin. Science Fair evraksalında dokuz lise talebesinin ne kadar zeki olduğu, zaferli neticeyi elde ettiği hedef alınmaktadı.r. 78 ülkeden, 1700 farklı en zeki gençle yarışan dokuz gençten yalnızca bir tanesi bilim fuarının en iyisi olacaktır.

Savage Kingdom

Afrika ’nın ne denli bir yırtıcı hayata sahip olduğunu hepimiz öğreniyoruz değil mi? Suların kısıtlı olduğu, hayatın oldukça güç olduğu Afrika ’da savaşan hayvanların klanlarına ayrıntılı bir tahlil sunan bu dokümansal vasati olarak 47 dakika devam ettir.

Bu içeriğimizin sonuna geldik. Bu içeriğimiz sizlere Disney Plus en iyi dokümansallar, Disney Plus izlenmesi gereken dokümansallar, Disney Plus esrarengiz dokümansallar, Disney Plus evraksalları başlıklarında bilgi vermiş oldu. Bir değişik içeriğimiz Disney Plus kore dizileri isimli içeriğimizi analizi unutmayın.

İçeriği Oyla

Yorum yapın