Anasayfa » Genel » Disney Plus Destekleyen Cihazlar 2023

Disney Plus Destekleyen Cihazlar 2023

Disney+ veya Disney Plus desteklediği cihazlar, Disney Plus destekleyen cihazlar konusunda yardıma ihtiyacınız varsa bu içeriğimiz sizlere yardımcı olacaktır. Disney+ ’nın kısa bir süre önce Türkiye pazarına giriş yapması bir çok kullanıcıyı sevindiriyorken bir yandan da bir çok kullanıcının üzülmesine sebep oldu çünkü Disney Plus desteklenen cihazlar arasında bazı cihazlar yer almıyor.

Disney Plus ’u indirmek için Disney+ ‘nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Disney+ üyeliği ve çok daha fazlası için Disney+ resmi internet sitesi sizlere yardımcı olacaktır. Fakat Disney Plus desteklenen cihazlar konusunda merakınız bulunuyorsa bizler sizlere alt tarafta listeyi paylaştık. Liste üzerinden kontrol sağlayarak cihazınızla Disney+ uyumlu mu değil mi anlayabilirsiniz.

disney plus destekleyen cihazlar

Disney Plus Nedir?

Disney Plus, film, dizi ve belgesel izlemek isteyen kişilere uygun fiyatlı olarak hizmet sunan bir çevrimiçi video platformudur. İçerisinde bulundurduğu filmler, diziler veya belgeseller aynı zamanda programlar sayesinde kullanıcılar tarafından Disney+ çok fazla seviliyor. Birden fazla içeriğin bulunduğu Disney+ ’ya kayıt olmak veya üye olmak ise ücretlidir. Disney+ ’ya kayıt olmak isterseniz Disney Plus resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Disney Plus Üyelik Kaç TL

Disney Plus ’ta tek tip üyelik bulunuyor fakat bu üyelik tipi 2 ’ye ayrılıyor. Kayıt olma aşamasında Disney+ sizlere aylık mı yoksa yıllık mı üye olmak istediğinizi sorarak üyelik tipini farklılaştırıyor. Aylık veya yıllık üyeliğin arasında herhangi bir ek avantaj bulunmuyor. Sadece fiyatlandırma bakımından yıllık üyelik, aylık üyeliğe göre çok daha karlı oluyor.

Disney+ Aylık Üyelik Ücreti: 34,99 TL Disney+ Yıllık Üyelik Ücreti: 349,99 TL

Seçiminizi yaparak Disney+ üyeliğine sahip olabilirsiniz.

Disney Plus İçerikleri

Disney Plus ’ta birden fazla içerikle birlikte birden fazla film, dizi, belgesel veya yaşam kuşağı bulunmaktadır. Bazı içerikleri sizler için aşağıda listeledik. Eğer sizin de sevdiğiniz bir içerik varsa Disney+ ’ya kayıt olabilirsiniz.

Marvel Star Wars Disney ’in kendi içerikleri Pixar National Geographic Klasik diziler Öne çıkan diziler Ödüllü filmler Yerli yapımlar

Detaylı bir şekilde sizlere Disney Plus içeriklerini paylaşmak isterdik fakat bizim asıl konumuz Disney Plus desteklenen cihazlar, Disney Plus desteklediği cihazlardır. Disney Plus hangi cihazları destekliyor? Diyorsanız tüm detaylarıyla aşağıda yer alıyor.

Disney Plus Desteklenen Cihazlar Listesi

Apple iPhone ve iPad modelleri Android telefonlar ve tabletler Amazon Fire tabletler Windows 10 ve 11 yüklü tabletler ve bilgisayarlar

Disney Plus Desteklenen SMART TV veya Televizyonlar

Disney Plus desteklenen Smart TV neler? Veya Disney Plus desteklenen televizyonlar konusunda merakınızı giderebilmeniz amacıyla tüm listeyi aşağıda paylaştık.

Disney+ neredeyse tüm Samsung televizyonları ve LG televizyonları desteklemektedir.

Android TV cihazları (Arçelik, Beko, Vestel ve daha fazla) Hisense smart TV ’ler LG WebOS smart TV ’ler Panasonic smart TV ’ler Samsung Tizen smart TV ’ler Arçelik Beko Chromecast ve Google TV Dynalink TV BOX Hisense Android TV UHD Streaming Device Sharp Sony Bravia NVIDIA SHIELD TV Vestel Xiaomi Mi Box

Eğer televizyonunuz Linux işletim sistemine sahipse Disney+ açılmayacaktır. Yani Vestel, Beko, Arçelik gibi akıllı televizyonlarda Disney+ ’yı kullanamayabilirsiniz. Disney+ yardım merkezi üzerinden tüm bilgilere çok daha detaylı bir şekilde erişebiliyorsunuz.

Disney Plus Videoları

Disney Plus hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız olur diye sizler için araştırma yaptık ve Disney Plus ’ı tanıtan birkaç videoyu aşağıya bıraktık. İzleyerek Disney+ hakkında çok daha fazla detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Bu içeriğimizle birlikte Disney Plus desteklenen cihazlar, Disney Plus desteklediği cihazlar, Disney Plus hangi cihazları destekliyor, Disney Plus televizyon, Disney Plus Vestel gibi başlıklarda bilgi sahibi olmuş oldunuz. Şimdi bir diğer içeriğimiz olan Disney Plus İndirim Kuponu adlı içeriğimizi okuyabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın