Anasayfa » Genel » Disney Plus Ekran Kaydı Alma 2023

Disney Plus Ekran Kaydı Alma 2023

Disney Plus ekran kaydı, Disney Plus ekran kaydı alma, Disney Plus ekran kaydı alamıyorum, Disney Plus ekran kaydı nasıl alınır, Disney Plus ekran resmi gibi başlıklarda takviyeye gereksinimi olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz dayanakçı olacaktır. Disney Plus ekran video kaydı ve öteki başlıklarda tüm ayrıntılı bilgileri bu içeriğimizle beraber sizlere aktarmış olacağız.

Disney Plus, 14 Haziran 2023 tarihinde yaşamımıza girerek tanımlanmış olan fiyat karşılığında binlerce içeriği bizlere sunmakta. İçerisinde bir çok filmi, diziyi ve dokümansalı bulabileceğiniz Disney+ uygulamasında ekran kaydı alma gibi bir maksadınız varsa altta yer alan bilgileri uygulayabilirsiniz. Bu içerik sizlere muhtelif makinelerde Disney+ ekran görüntüsü alma mevzusunda dayanakçı olacaktır.

Disney Plus Ekran Kaydı Almak Olası Mü

Disney+ uygulaması hiçbir kullanıcısı için ekran görüntüsü alma veya ekran kaydı alma mevzusunda izin vermez. Şayet bir filmin veya dizinin ekran kaydı almaya çalışırsanız aldığınız kayıtta sizlerde göreceksiniz ki boş bir ekran veya siyah bir ekran karşınıza çıkacaktır. Bu surattan Disney+ uygulamasında ekran kayıtlarına izin yoktur.

Bu vaziyet her ne kadar hayal kırıklığı oluşturuyor olsa da bunun arttaki sebebi çözebilmek oldukça güçtür. Aynı zamanda bu sebebe karşı çıkmanız başka bir deyişle bu maniyi geçebilmenizde oldukça güçtür. Disney+ ’nın bunu yapmasındaki en temel neden korsan yayıncılığın önüne geçebilmektir. Son yine dağıtım ve telif haklarıyla Disney+ uygulaması uğraşmak istemediğinden, içerikleri gözetmekten yana olduğundan kopya içeriğe bu sayede temkin alınmış oluyor.

Disney Plus Ekran Kaydı Alma Programı

Fakat ekran görüntüsü almanın rastgele bir geçici çözümü var mı? Diye soracaksanız bizim size yanıtımız ‘ ’Evet ’ ’ olacaktır. Üçüncü taraf taşıtlar sayesinde ekran kaydı alabiliyorsunuz.

Disney Plus Bilgisayarda Ekran Videosu Nasıl Alınır

Bilgisayarda Disney+ uygulaması için ekran kaydı almanın birkaç yolu vardır. PrintScreen veya Snipping Tool gibi taşıtları kullansanız da Disney+ uygulaması bu gibi programları çok kolay bir biçimde idrak edebilir. Şayet Windows ’un kendi ekran kaydı alma vasıtasını kullanırsanız da karşınıza yeniden siyah ekran problemi çıkacaktır. Fakat Sandbox gibi programlar sayesinde maniyi aşabilirsiniz.

iPhone Disney Plus Ekran Videosu Alma

iPad veya iPhone ’da Disney Plus ekran kaydı almak istiyorsanız iOS buna izin vermeyecektir. Çözüm yeniden üçüncü parti uygulamaları kullanmaktan yanadır.

Android Disney Plus Ekran Kaydı Alma Uygulaması

iPhone ’a göre Android ’de ekran videosu alma veya ekran kaydı alabilmeniz çok daha kolaydır. Doğrudan ekran videosu almak isterseniz alttaki bilgileri uygulayabilirsiniz.

Disney+ uygulamasını açın. Disney+ uygulamasında ekran kaydı almak istediğiniz içeriği izlemeye başlayınız. İçerik ekrandayken mobil bilgiyi veya WiFi ’yi kapatınız. Kapattıktan sonra telefonunuzu uçak moduna alınız ve ekran kaydını başlatınız.

UYARI: Uygulama Disney+ ’nın yasal bir uygulaması olmadığından bilgisayarınıza virüs, korsan yazılımlar dahil olabilir. Genel emel için kullanılabilir vaziyette olsalar da Disney+ ekran videosu alma gibi özelliklerde kullanmak istediğiniz zaman bu kabahate girer. Bu gibi uygulamaları Disney+ uygulamasında kullanmanız netlikle yasaktır.

Ek SSS Kısmı

Disney Plus Ekran Kaydı Alırken Siyah Ekran Çıkıyor Neden

Disney+ uygulaması hiçbir zaman için ekran kaydı veya ekran görüntüsü alabilmenizi desteklemez. Bunun sebebi film, dizi ve gösterilerin korsanlaşmaya müteveccih hareketini önleyebilmektir. Resmi kullanım siyaseti, içeriklerin hiçbir biçimde ekran görüntüsü alabilmenize izin vermez.

Disney Plus İçeriklerin Ekran Kaydını Almak Yasa Dışı Mı

Evet, Disney+ uygulamasının ve Disney ’in kullanım siyasetine göre hiçbir biçimde hiçbir içeriğin ekran kaydını alamazsınız. Telif haklarıyla uğraşmak ve ceza yemek istemiyorsanız aynı zamanda Disney+ hesabınızın kapanmasını istemiyorsanız bu cins uygulamalardan uzak durunuz. Bu cins Disney+ için yasadışı olan programları kullanmanız Disney+ ’yı bir daha ömür süresince kullanma manisine neden olacaktır.  Bu uygulamalardan uzak durarak telif haklarıyla, cezalarla veya Disney+ aboneliğinizin kapatılmasıyla uğraşmamız olursunuz.

Disney+ ’yı yasal bir biçimde izlemek ve kayıt olmak için şimdi hemen Disney+ resmi internet sitesini ziyaret edin. Öteki içeriğimiz olan Disney+ görüntü niteliği çoğaldırma içeriğimize göz atmayı unutmayın.

İçeriği Oyla

Yorum yapın