Anasayfa » Genel » Disney Plus Fantastik Film Önerileri 2023

Disney Plus Fantastik Film Önerileri 2023

Disney plus mucizevi filmler, Disney Plus mucizevi film teklifi, Disney Plus en iyi mucizevi filmler mevzusunda takviyeye gereksinimi olan ziyaretçilerimiz için bu içeriğimiz dayanakçı olabilir. Sizlere Disney Plus ’daki mucizevi filmleri inceledik ve tüm ayrıntılarıyla altta hisseleştik. Şayet Disney+ mucizevi film teklifleri ve Disney+ mucizevi filmler mevzusunda bilgiye lüzumunuz varsa bu içeriğimiz lüzumunuzu giderecektir.

Disney Plus çok rakamda harika ve coşku verici içeriğe sahiptir. Disney Plus ’un tekliflerinde veya akışında size her türlü içerik ile beraber her türlü filmi göreöğrenirsiniz. İçerisinde rakamsız içeriğin bulunduğu Disney+ ’da erişkinler için ayrı filmler, aksiyon beğenirler için ayrı filmler, çocuklar için ayrı filmler veya köpeklerle alakalı ayrı filmler bulunur. Başka Bir Deyişle Disney Plus ’da bir kategori seçerseniz karşınıza suratlarca içerik çıkacaktır. Mucizevi filmlerde Disney Plus ’un olmazsa olmazları arasında yer alıyor ve çocuğunuzla beraber izleyebileceğiniz en iyi mucizevi filmleri içerisinde barındırıyor.

Bilgi: Disney+ ’daki içeriklere erişmek için ilk evvel Disney Plus ’a aza olmanız gerekir. Disney Plus ’a aza olmak için Disney+ resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Disney Plus Mucizevi Film Teklifleri

1 – Ormanın İçinde Into The Woods – 2014 İmali

Bu filmi İnto the Forest ile karıştırmamanız gerekiyor. Her 2 filmde değişik senaryolara sahiptir. Rejisörü Rob Marshall olan Into The Woods, 2014 imal Amerikan Müzikal bir fantezi filmidir. İmalciliğini Walt Disney Pictures yapmaktadır ve Meryl Streep, Emily Blunt, James Corden, Anna Kendrick, Chris Pine, Tracey Ullman, Christine Baranski, Lilla Crawford, Daniel Huttlestone, Mackenzie Mauzy gibi adlar filmde yer almaktadır. Bir laneti sona erdirmek üzerine oluşturulan film çocuksuz bir çift merkezi haline getirerek çekici bir biçimde devam etmektedir.

disney plus filmleri

2 – Hayat Kitabı The Book Of Life – 2014 İmali

Hoş bir komedi ve renkli bir etrafa hazırsanız The Book Of Life bütün size göre bir filmdir. Genç bir boğa pehlivanı olan Manolo, Ölüler Günü ’nde en büyük fobileriyle yüzleşmek için bir ölüden sonraki yaşam yolculuğuna çıkar.

disney plus en iyi filmler

3 – Raya ve Son Ejderha 2001 İmali

Bugüne kadar tüm eleştirmenlerden pozitif tenkitler almayı muvaffak olabilen tek mucizevi film diyebiliriz. Bir serüven öyküsüne sahip olan Raya ve Son Ejderha, seslendirmesiyle olsun animasyonlarıyla olsun fevkalade vaziyettedir. Bir savaşçı prensesi kapsayan film ejderha mücevherini restore etmek için savaşır.

disney plus filmleri

4 – Orman Kitabı The Jungle Book – 2016 İmali

Jon Favreau tarafından idarenen film 89. Yüksekokul Mükâfatları, 22. Eleştirmenlerin Tercihi Mükâfatları ve 70. İngiliz Yüksekokul Film Mükâfatlarından galibiyet almıştır. Büyük methiyelerle karşılaşan film Disney Plus ’un en iyiler listesinde yer almaktadır.

disney plus orman kitabı

5 – Hoş ve Çirkin 2017 İmali En İyi Mucizevi Filmler

Disney ’in en iyileri arasında yer alan Hoş ve Çirkin filmi daha önceki zamanları ele alıyor. Animasyonlar için izlemeye değer olan bu film lanetlenmiş yakışıklı prense sahiptir. Şayet tüm saray ulusunun nesnelere dönüştüğünü görmek istiyorsanız ve Emma Watson gibi adların seslerini dinlemek istiyorsanız bu mucizevi film bütün de size göre!

disney plus inanılmazları

6 – Orman Gezisi 2023 İmali Disney Plus Mucizevi Film

Ebedi fatihleri görmeye hazır mısınız? Bir tekne kaptanı ve hayat ağacını görmek istiyorsanız bu film size göre. Amazon ’da heyecanlı bir yolculuk yapmak isteyen şahıslara özel mucizevi film teklifi bu olabilir. Maceracı insanlar bu film seyretmekten asla usanmayacaklar.

disney plus mucizevi

7 – Christopher Robin 2018 İmali Disney+ Mucizevi Film Teklifi

Canlı vakaları animasyonlarla destekleyen bu mucizevi film hem komediyi hem de dramı içerisinde barındırıyor. Hayal eforunu yitiren Christopher Robin öyküsünü anlatıyor ve ana kişilik olarak Ewan McGregor ’u canlandırıyor.

disney plus en iyi mucizevi filmler

8 – Müzede Bir Gece: Kabrin Gizemi 2014 İmali Mucizevi Film Teklifleri

Bu filmi öğrenmeyen yoktur diye varsayım ediyoruz. İzlemeseniz dahi illa ki kulağınıza mucizevi film denilince Müzede Bir Gece gelmiştir. Oyuncu kadrosunda Ben Tarzlar, Robin Williams, Owen Wilson, Rami Malek, Steve Coogan ve Ricky Gervais ’in yer aldığı Müzede Bir Gece: Kabrin Gizemi isimli mucizevi filmi izlemenizi öneriyoruz.

disney plus mucizevi film

9 – Ruh Soul – 2023 İmali Disney Plus Mucizevi Filmleri

Hem komediyi hem de vicdan burkan bir öyküyü barındıran Ruh başka bir deyişle Soul, Pixar yapımı bir filmdir. İki yüksekokul mükâfatlı olan Ruh isimli film müzik hocasını anlatan ve bu hadiseler çerçevesinde büyüyen bir öyküye sahiptir.

disney plus mucizevi film

10 – İleri Onward – 2023 İmali Disney+ Mucizevi Filmi

Disney ve Pixar ’ın toplanarak oluşturduğu bu film, mavi elf kardeşleri anlatıyor. Banliyö fantezi dünyasında geçen filmde iki genç can veren babalarının geçici olarak geri gelmesini sağlayabilecek bir yapıtı bulmaları üzerine sürüyor. Bir çok hadiseyi içerisinde barındırır ve çekici bir yapıya sahiptir.

disney plus mucizevi film

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Dilerseniz bir sonraki içeriğimiz Disney Plus Anime Dizileri isimli içeriğimize göz atabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın