Anasayfa » Genel » Disney Plus Haydi Çalkala İzleyin 2023

Disney Plus Haydi Çalkala İzleyin 2023

Disney Plus Haydi Çalkala izle, Disney Plus Shake It Up arayışında olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz dayanakçı olacaktır. Disney Plus ’un en iyi ve en çok beğenilen dizilerinden bir tanesi olan Haydi Çalkala ilk olarak 7 Kasım 2010 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri ’nde yayınlanmıştır.

disney plus haydi çalkala izle

Disney Plus ’ın en çok beğenilen dizilerinden bir tanesi olan Haydi Çalkala belki de Disney Plus ’da en çok izlenen dizilerden bir tanesidir. Şayet Disney Plus için bir dizi teklifi sunacak olsaydık Disney Plus Haydi Çalkala dizisini ilk sırada sizlere önerirdik. Birden fazla kahraman ve oyuncuyla faaliyet gösteren dizi Türkiye ’de ilk olarak 28 Ocak 2011 tarihinde yayınlanmıştır. Yayınlandığı gün 2 bölüm peş peşe paylaşılmıştı.

Disney Plus Haydi Çalkala Dizisi

Disney Plus ’un en beğenilen dizilerinden olan Haydi Çalkala ’nın baş rollerinde Zendaya ve Bella Thorne yer almaktadır. Bir cins serüven dizisi olan Haydi Çalkala, iki kızın yaşadığı serüvenleri anlatmaktadır. Dizinin başrollerinde Davis Cleveland, Roshon Fegan, Adam Irigoyan ve Kenton Duty gibi adlar yer almaktadır.

Dizi yalnızca ve yalnızca Disney Plus için üretilmiştir. Komedi ve serüven filmi olan Haydi Çalkala, 16 Mart 2011 tarihinde 2. Sezon olarak çıkış yapmıştır. İlk gösterimi ABD ’de olan dizinin ilk gösterimi yeniden 25 Şubat Cumartesi günü saat 09:25 ’te Disney Channel ’de olmuştur. Dizinin 3. Sezonu 14 Eylül 2012 tarihinde başlamıştır.

Disney Plus Haydi Çalkala Dizisinin Seslendirmenleri

Dizinin seslendirmelerinde ehemmiyetli adlar yer almaktadır. Sizlere altta şahsiyetlere seslendirmeyi veren ehemmiyetli adları hisseleştik.

Kişilik Özgün ses Cecelia “CeCe” Jones Bella Thorne Raquel “Rocky” Blue Zendaya Coleman Flynn Jones Davis Clevland Ty Blue Roshon Fegan Martin “Deuce” Martinez Adam Irigoyen Tinka Hesenheffer Caroline Sunshine Gunther Hesenheffer Kenton Duty

Disney Plus Haydi Çalkala Sezon Bölümleri

Disney Plus ’da yer edinen Haydi Çalkala dizisi 3 farklı sezondan oluşmaktadır.

Haydi Çalkala ilk sezonu 21 bölümden oluşmaktadır ve 7 Kasım 2010 tarihinde yayınlanmıştır. Sezon sonu 21 Ağustos 2011 ’dir. Haydi Çalkala ikinci sezonu 31 bölümden oluşmaktadır ve 18 Eylül 2011 tarihinde yayınlanmıştır. Sezon sonu 17 Ağustos 2012 ’dir. Haydi Çalkala üçüncü sezonu TBA bölümden oluşmaktadır ve 14 Ekim 2012 tarihinde yayınlanmıştır. Sezon sonu

Disney Plus Haydi Çalkala Oyuncuları

Disney Plus ’ın 21 farklı oyuncusu, 2 rejisörü, 1 senaryocuyu, 1 müzisyeni ve 1 üretimcisi bulunmaktadır.

Dizi üretimcisi: Frank Pace Dizi Müzisyeni: Selena Gomez Dizi Senaryocuyu: Chris Thompson Dizi rejisörü: Joel Zwick & Shelley Jensen Haydi Çalkala Oyuncuları: Kody Klein, Jess Cohen, Jodi Taffel, Mylinda Royer, Sohpia Ali, Shantiel Alexis Vazquez, Nicole Crowther, Adam Irigoyen, Caroline Sunshine, Roshon Fegan, Zendaya Coleman, Davis Cleveland, Buddy Handleson, Steven Lee Allen, Gregg Sulkin, Kenton Duty, Anita Barone, Bridgit Mendler, Bella Thorne, Jack Plotnick

Disney Plus Haydi Çalkala Dizisi İzle

Disney Plus Haydi Çalkala dizisini izlemek için Disney+ veya değişik ismiyle Disney Plus ’da yeni bir abonelik oluşturmanız gerekmektedir. Var olan azalığınız izlemek isterseniz arama paketine ‘ ’Haydi Çalkala ’ ’ veya ‘ ’Shake It Up ’ ’ yazmanız yeterli olacaktır.

Disney Plus Abonelik Fiyatı

Disney Plus ’da tek tip abonelik bulunmaktadır. Fakat tek tip abonelik için 2 farklı maliyetlendirme yer alıyor.

Disney Plus Aylık Abonelik Maliyeti 34,99 TL Disney Plus Senelik Abonelik Maliyeti 349,99 TL

Disney Plus azalığı satın almak isterseniz Disney Plus resmi internet sitesine giderek aboneliğinizi emin ve meselesiz bir biçimde satın alabilirsiniz.

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Bu içeriğimiz sizlere Disney Plus haydi çalkala izle, Disney Plus haydi çalkala sezon bölümleri, Disney Plus Haydi çalkala 1. sezon mevzularında dayanakçı olmuş oldu. Değişik bir içeriğimiz olan Disney Plus Anime Dizileri isimli içeriğimize göz atabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın