Anasayfa » Genel » Disney Plus Hisse Senedi Fiyatı 2023

Disney Plus Hisse Senedi Fiyatı 2023

Disney Plus pay tahvili maliyeti, Disney Plus borsa kıymeti gibi balakalara lüzumu olan ziyaretçilerimizin merakını giderebilecek detaylı içeriğimizdir. Walt Disney, dünyanın pek çok değişik ülkesinde olduğu gibi Türkiye ’de de Disney Plus ’ın açılışını yaptı. Disney Plus alt yapısı ve kütüphanesindeki dizi – film ve belgesellerle daha ilk haftadan kullanıcıların beğenisini kazanmayı başardı. Peki ama Disney Plus pay tahvili maliyeti ne kadar? Bu sualin cevabını sizin için inceledik.

Disney Plus Nedir

Disney Plus online olarak video izlemenize, film ve belgesellerin tadını çıkarmanızı sağlayan bir sistemdir. Bu mevzuda dünyanın en büyüğü olarak kabul edilen Netflix ’deri sonra en fazla yatırım yapılan ve ön tasarıya çıkan video platformu olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır.

Süratli bir biçimde aza olarak, kullanmaya başlayabilirsiniz. Disney plus bünyesinde, Pixar, Star Wars ve Marvel ’inde içinde bulunduğu pek çok imal lisanslı olarak bulunur. Dizilerde değişik cinsleri, çok muhtelif belgeselleri, başka rastgele bir platformda göremeyeceğiniz üretimleri Disney Plus ile izlemek  muhtemel olmaktadır.

disney plus pay tahvili

Disney Plus Borsa Kıymeti

Disney Plus, New York Menkul Bedeller Borsası NYSEde Walt Disney Company adı ile harekât görmektedir. Özellikle pandemi yarıyılında Walt Disney cümbüş sektörünün geriye Doğru yaptığı hareketten negatif olarak etkilenmiştir. Bu sebeple Disney ’in pay kıymetinin biraz geriye Doğru hareket yaptığını da belirtmek son derece ehemmiyetlidir. Kısaca sizin için Walt Disney Plus pay tahvilleri maliyetlerini şu biçimde özetlemek muhtemel olmaktadır. Burada yer alan balakaların dolar türünden olduğunu da andırdırmak isteriz.

Disney Plus Pay Seneti Maliyeti Ne Kadar Oldu

Evvelki Kapanış: 94,34 Gün Aralığı: 93,57 – 95,45 burada yer alan sayılar investing adresinden alınmıştır Kazanç: 76,62B Açılış: 95,01 52 Hafta: 93,1 – 187,58 Pay B. Kar: 1,48 Hacim: 7.394.859 Piyasa Kıymeti: 171,18B Temettü: Bilinmiyor 3 Aylık Vasati Hacim: 12.681.106 Maliyet /Kazanç Oranı: 63,78 Beta: 1,22

1 Senelik Başkalaşım: -45,28% Biraz evvel altını çizdiğimiz koronavirüsün cümbüş sektörüne yaptığı tesiri buradan görmek olasıdır.

Tedavüldeki Pay: 1.821.483.742

Balaka: Disney ’in pay tahvillerini canlı bir biçimde izlemek ve balaka almak için Investing‘i kullanabilirsiniz.

Sonraki Hasılat Tarihi: 09 Ağustos – İnvesting adresine göre bir zaman daha Walt Disney paylarının alt Doğru hareketinin devam edeceği ön görülmektedir. Burada yer alana balakaların yalnızca vasati sayılar olduğunu ve rastgele bir yatırım nasihati kaliteyi taşımadığını da belirtmek istiyoruz.

Disney Plus Aza Ol

Walt Disney, hemen hemen tüm platformlarında olduğu gibi Disney Plus ’ta da son derece kullanışlı bir ara suratla karşılıyor bizi. Bu sebeple Disney Plus ’a aza olmak için yalnızca resmi internet sitesine giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Karşınıza çıkan ekrandan aza ol alternatifini tıklayarak son derece basit bir biçimde aza olmanız da muhtemel olmaktadır. Aynı zamanda Disney Plus ’a aza olmak isterseniz de senelik azalıkta indirim kazanacağınızı unutmayın. Yalnızca Disney + da bulunan onlarca değişik yapıtı da son derece rahat bir biçimde izlemeye başlayabilirsiniz.

Bu içeriğimizin sonuna geldik. Bu içeriğimizle birlikte sizlere Disney Plus borsa kıymeti, Disney Plus borsa maliyeti, Disney Plus payları, Disney Plus pay tahvili maliyeti gibi başlıklarda balaka vermiş olduk. Öteki bir içeriğimiz olan Disney Plus Kore Dizileri isimli içeriğimizi okumayı unutmayın.

Disney Plus kaç TL oldu?

Disney Plus aylık abonelik fiyatı 64,99 TL yada  649,90 TL ödeyerek senelik kutuya abone olabilir ve böylelikle 10 ay maliyetine 12 ay boyunca hizmeti kullanabilmeniz

İçeriği Oyla

Yorum yapın