Anasayfa » Genel » Disney Plus İzleme Geçmişi Silme 2023

Disney Plus İzleme Geçmişi Silme 2023

Disney Plus izleme geçmişi silme, Disney Plus son izlenenleri silme gibi sualler bizlere ziyaretçilerimizden çok sık bir biçimde gelmektedir. Şayet Disney Plus ’da izlediğiniz bir içeriği silmek istiyorsanız başka bir deyişle Disney Plus izleme geçmişini silme, arınma operasyonunu yapmak istiyorsanız bu içeriğimiz sizlere takviyeci olacaktır.

Disney Plus öbür içerik izleme platformlarına oldukça daha kolay olan ve kullanıcı arkadaşı bir ara surata sahiptir. Disney Plus ara suratı sayesinde tüm hesap ayarlarınıza, izleme geçmişlerinize ve öbür tüm her bir alternatife yalnızca birkaç tık ile erişebilirsiniz. Disney Plus kullanıcılarına şahsileştirilmiş bir alan sunabilmek emeliyle evvelki izlediği dizileri, filmleri veya öbür cinsli her bir programı geçmişinde gizli meblağ. Fakat bu vaziyet zaman zaman probleme neden olur. Disney Plus hesabınızı bir başkasıyla ortak kullanıyorsanız ortağınız Disney Plus profilinize girebilir ve geçmişte ne izlediğinize bakabilir. Disney Plus izleme listesinde ortağınız sizin geçmişte ne izlediğinizi, ne yaptığınızı ayrıntılı bir biçimde görebilir. Bu sualin önüne geçebilmek emeliyle Disney Plus izleme listesi silme veya Disney Plus izleme geçmişi silme yöntemlerine müracaat yapabilirsiniz. Bu natürel hakkınızdır ve bizlerde sizlere bu mevzu da ayrıntılı bir biçimde takviyeci olacağız. İşte sizlere Disney Plus izleme geçmişini silme yöntemleri!

Disney Plus İzleme Geçmişini Silme

Disney Plus her ne kadar kullanıcı arkadaşı bir ara surata sahip olsa da Disney Plus ’ta ne yazık ki izleme geçmişini silme veya idareme gibi bir vaziyet söz mevzusu değildir. Fakat kaygılanmayın, bunun için geçici bir çözüm yolu vardır. İzleme geçmişinizi silmek istiyorsanız hesabınızda oluşturabileceğiniz profilleri idareyebilirsiniz. Başka Bir Deyişle Disney Plus ’ın algoritmasını aldatarak izleme geçmişindeki tüm içerikleri kaldırabiliyorsunuz. Peki, bu nasıl oluyor?

disney plus izleme geçmişi silme

Disney Plus İzleme Geçmişini Silme Yolu

Karşınıza çıkan ve izlediğiniz bir içeriği ‘ ’İzlendi ’ ’ olarak işaretlerseniz Disney Plus algoritmasını aldatmış olursunuz. İşaretlediğiniz içerik Disney Plus izleme geçmişinde gözükmez. Bu yol olmadıysanız sizlere altta değişik yollarda paylaşacağız. O yolları da sınayabilirsiniz.

Uygulamayı açın. Profil resminize tıklayın. İZLEME LİSTESİ ’ni açın. Ardından, silmek istediğiniz filmleri, gösterileri ve TV gösterilerini seçin. AYRINTILAR ’ı tıklayın. Onay Sembolüne tıklayın.

Bu yöntem mobil aygıtlarda geçerlidir.

Web ’de izleme geçmişini silmek isterseniz ;

Disney Plus web sitesine gidin. Hesabınıza giriş yapın. İZLEME LİSTESİ ’ne tıklayın. Ardından, silmek istediğiniz bir dizi diziyi veya filmi seçin. Onay işaretine dokunun Oynat sembolünün yanında.

Birden Fazla Profil Oluşturmak

Son yöntem olarak birden fazla profil oluşturmayı deneyin. İzleme geçmişini hakimiyet altında yakalamak, silmek veya tertip etmek Disney Plus ’da oldukça yorucudur. Fakat bunun daha bir kolay yolu vardır. O da; ‘ ’Her bir kullanıcı için değişik değişik profiller oluşturmaktır. ’ ’

Disney Plus Profil Nasıl Oluşturulur?

Uygulamayı açın. Profilinize gidin. Profilleri Kumpasla ’yi seçin. Profil Ekle ’yi tıklayın. Profil ismini girdikten sonra KAYDOL ’i seçin.

Bu yöntem sayesinde izleme geçmişinizi silmeye uğraşmazsınız. Her profilin kendi izleme geçmişi olur ve aynı zamanda izleme teklifleri de değişik olur. Kullanıcı profilleri değişik bir kullanıcı profilinin izleme geçmişinden, izleme profilinden etkilenmez.

Bu içeriğimizin sonuna geldik. Öbür içeriğimiz olan Disney Plus GroupWatch Nasıl Yapılır içeriğimizi okuyabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın