Anasayfa » Genel » Disney Plus Sevgiliyle İzlenebilecek Filmler 2023

Disney Plus Sevgiliyle İzlenebilecek Filmler 2023

Disney Plus sevgiliyle izlenebilecek filmler, Disney Plus sevgiliyle izlenmesi gereken filmler mevzusunda dayanağa gereksinimi olan bu içeriğimiz sizlere devasa bir sevgiliyle izlenmesi gereken filmleri ve sevgiliyle kesinlikle izlenmesi gereken filmler mevzusunda destekçi olacaktır. Disney+ ’ya şimdi abone olarak tüm aşk filmlerini, drama ve sevgili filmlerini izlemeye başlayabilirsiniz.

Patlamış mısır, sevgilin ve Disney+ daha ne istiyorsun ki? Disney+ sayesinde sevgilinle aşk gününün iftiharına muhteşem filmler izlemeye başlayabilirsiniz. Sizler için Disney Plus ’da sevgilinizle beraber izleyebileceğiniz 11 romantik filmi altta paylaşıyoruz.

Bilgi: Disney Plus sevgiliyle izlenecek filmler mevzusunda arayışınızı kavrıyoruz fakat Disney+ aboneliği olmadan hiçbir filmi veya diziyi izleyemezsiniz. O surattan Disney+ aboneliği satın almanız gerekir. Disney+ aboneliği satın almak için Disney Plus ’ın resmi internet sitesini ziyaret edin.

disney plus sevgiliyle izlenebilecek filmler

Disney+ Sevgiliyle İzlenecek Filmler

Tangled

Rapunzel serüvenine ne dersiniz? Vicdan ısıtan bir serüvenle serseri hırsız Flynn Ryder ’ın 70 fitlik yükseklikteki kulesinde gizli olan Rapunzel serüveni sizi büyüleyecektir. Tangled, cümbüşlü bir aksiyon filmi olmakla beraber unutulmaz kişiliklere sahiptir. Kesinlikle izlenmesi gereken filmler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Ebeveyn Tuzağı The Parent Tap – 1998

Bu film aşk apayrı bir hale geliyor ve aşk, romantik aşkın ötesine kadar gidiyor. Ebeveyn Tuzağı isimli filmde Annie ve Hallie arasında fantastik bir bağ vardır. Camp Walden ’da ilk kere karşılaşırlar ve annelerini, babalarıyla yine barıştırmak için fantastik bir komplo kurarlar. Ebeveyn Tuzağı filmi size harika bir zaman geçirtecektir.

Karayip Korsanları: Siyah İnci ’nin Laneti

Korsan denilince akla ilk gelen her zaman için Kaptan Jack Sparrow ’dur. Hayal edildiğinde akla ilk gelen kahramanlardan bir tanesi olan Kaptan Jack Sparrow ’ın bir aşkı var… Kaptan Barbossa, Swann ’ı kaçırır ve Sparrow riskli vazifenin peşine düşer.

Külkedisi

İlk olarak 1950 senesinde yayınlanan Külkedisi filmi muhtaçlıktan zenginliğe uzanan bir aşk öyküsünü anlatır. Makûs bir üvey anneyi kapsayan ve aynı zamanda makûs üvey kız kardeşleri kapsayan Külkedisi filminde Külkedisi bir hizmetçidir. Öksüz bir kızın hayat öyküsünü anlatan filimde Cinderella baş role geçer. Bir baloda hoş bir araba ve giysi sahibi olan Cinderalla, tüm herkesi sihirler. Bu filmi sevgilinizle birlikte izlemeniz size kalbinizde yeni bir dilek yakalanması yaşatabilir.

Aristokediler

Sevgilinizle birlikte Paris ’e gidemiyor olabilirsiniz fakat Aristokediler sizi Paris ’e götürebilir.  Serüven dolu filmde cadde kedisi Thomas O ’Malley kilit noktadır.

Hoş Ve Çirkin

Daha Önceki bir masal üzerine heyeti olan Hoş ve Çirkin filminde Belle, babasını bir canavarın elinden kurtarmaya çalışır. Canavar, Belle ’ye birisini hoşlanmanın ne kadar güç olduğunu ve ne kadar mertçe olduğunu gösterir. Güçlü şarkılarla birleşen film büyüleyici bir öyküye sahiptir. Disney+ ’nın Senenin En İyi filmi dalında Oscar adaylığı kazanmıştır. Bu mükâfata layık görülen ilk animasyon filmi de Hoş ve Çirkin filmidir.

Wall – E

Çöplerle kaplı olan bir seyyarede çöp toplayan bir robot hayal edin. İşte o film, bu film!  Wall – E, Galakside EVE isminde öteki bir robotla tanışır ve onu takip ederek serüvenini bulur.

High School Musical

Troy ve Gabriella toplandığında filmdeki müziği seslendirmeye başladıklarında hakikatinde her şeyin orada başladığını anlarsınız. Saklı isteklerin peşinden giden ve dahiyane bir mektep dizisi olan High School Musical, sevgilinizle izlenebilecek ideal bir filmdir.

Tuck Everlasting

Serüven fantezisi arayanlar için hoş bir filmdir. Her ne kadar serüven dolu bir film olsa da romantik eksantrik bir film olduğu da öğrenilmektedir. Film, ebedilik sırrını kapsar.

Galaksinin Gözeticileri

2014 senesinin en çok izlenen filmlerinden bir tanesi olan Galaksinin Gözeticileri, içten bir öyküye sahiptir. Film seyredicileri her türlü bu filmde eğlenecektir.

Camp Rock

Bir grup genç sanatçıyı barındıran film, Camp Rock sevgiliyle izlenmesi gereken filmlerden bir tanesidir.

İçeriğimizin sonuna geldik. Bu içeriğimizle beraber sizlere Disney Plus sevgiliyle izlenmesi gereken filmleri, Disney Plus sevgiliyle izlenebilecek filmleri, Disney Plus sevgiliyle film seyretmek başlıklarında destekçi oldu. Bir öteki içeriğimiz olan Disney Plus Lise dizileri isimli içeriğimizi okumayı unutmayın.

İçeriği Oyla

Yorum yapın