Anasayfa » Genel » Disney Plus Üyelik İptali (Kesin Yöntem) 2023

Disney Plus Üyelik İptali (Kesin Yöntem) 2023

Disney Plus üyelik iptali mevzusunda ayrıntılı içeriğimizle sizlerleyiz. Disney Plus veya öbür ismiyle Disney+ ’nın 2023 seneyi itibariyle Türkiye ’ye giriş yapması milyonlarca izleyicinin de uygulamaya kayıt olmasına, üyelik için ödeme yapmasına neden oldu. Disney+ ’yı hoşlanmadıysanız veya aboneliğinizi geri iptal etmek istiyorsanız Disney+ üyelik iptal etme harekâtları, Disney Plus üyelik iptali mevzusunda bu içeriğimiz sizlere destekçi olacaktır.

Disney Plus aboneliğinizi iptal etmeyi düşünüyorsanız, usunuzda bulundurmanız gereken birkaç husus vardır. Öncelikle, aboneliğinizi ilk sene içinde iptal ederseniz, azalığınızın kullanılmayan kısmı için geri ödeme almaya hak kazanamazsınız. Disney Plus aboneliğinizi nasıl iptal edeceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Disney+ Üyelik İptali

Disney+ veya öbür ismiyle Disney Plus ’a abone oldunuz fakat aboneliğinizi iptal mi etmek istiyorsunuz? Hiç tasa etmeyin. Kolay ve süratli bir biçimde Disney+ aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman iptal edebileceğiniz Disney+ azalığınız şayet üyelik iptalini hakikatleştirirseniz tüm Disney+ aboneliklerinin iptal olacağını öğrenmenizi isteriz.

Disney+ azalığınızı hemen iptal etmek istemiyor, ancak içerik akışına bir müddet ara vermeyi seçim ediyorsanız, bunun yerine azalığınızı duraklatabilirsiniz. Bu da çok kolaydır:

Disney Plus aboneliğinizi dondurmak için:

Web sitesi veya uygulama aracılığıyla Disney+ hesabınızda seans açın. Ekranın üst kısmındaki “Üyelikler “e tıklayın ve “Üyeliği Duraklat” yazan düğmeyi bulun “Duraklatmaya Devam Et “e tıklayarak bunu onaylayın ve işte bu kadar! Tekerrür başlatmayı seçene kadar aylık azalık fiyatlarınız için artık faturalandırılmayacaksınız.

Disney Plus Üyelik İptal Etme

Disney Plus aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız alttaki adımları uygulayınız.

Bir bilgisayar veya mobil tarayıcı üzerinden Disney+ hesabınızda seans açın Profil sembolünüzü seçin Hesap kısmını seçin Üyelik kısmından Disney+ aboneliğinizi seçin ABONELİĞİ İPTAL ET ’i seçin İptal etme sebebinizi paylaşmanız, anketi doldurmanız isteğe bağlı ve iptal harekâtını bitirmeniz istenir.

Şayet ödemesini yaptığınız fakat halen süresi olan bir azalığınız varsa üyelik süresi süresince hesabınız etkin kalır. Fatura zamanı geldiğinde azalığınız iptal edilir ve Disney+ hesabınız içerikleri izleyebilmeniz için kullanılamaz hale kazanç.

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Bu içeriğimiz ile beraber sizlere Disney Plus üyelik iptali, Disney+ üyelik iptal etme gibi başlıklarda bilgi vermiş olduk. Şimdi isterseniz Disney Plus Yanılgı Kodları isimli içeriğimize göz atabilirsiniz.

İçeriği Oyla

Yorum yapın