Anasayfa » Astroloji » Düzenden uzak en pasaklı 3 burç…

Düzenden uzak en pasaklı 3 burç…

Bazı insanların organize etme ve tasarılama mahareti çok gelişmiş olur. Çok analitik ve pratiktir düşünürler. İnsanlar dağınıklığı hoşlananlar ve kumpas olmadan yapamayanlar olarak ikiye bölüyor. Astrolojide de kumpaslı olmasıyla dikkat toplayan burçlar var. Aralıksız olarak ortalığı toplamaya erinenler dağınık konutlarında nereye hangi eşyasını koyduğunu usunda tutarak kendi içlerinde bir kumpas oluşturuyorlar. Astrologlara göre bu insanlar her zaman fikirlerini değiştirmeye sarih oluyorlar ve eşsiz bir enerjileri bulunuyor.

YAY BURCU

Yay burçları kendilerine ne yapılmasını söylenenlerden hiç sevmiyor. Bu vaziyetlerde kendilerini kapana kısılmış gibi seziyorlar. Yayların kendilerine ait dünyasında kumpassızlıkların içerisinde kumpası bulunuyor. Kumpassız hayatlarına yapılan baskılar karşısında rahatsız oluyorlar.

TERAZİ BURCU

Terazi burçları hayatın bir hayli alanında karar vermekte güçlük sürüklüyor. Yaşadıkları tereddüt anlar Terazilerin kumpassız bir döngüye girmesine neden oluyor. Yapılan tasarılara karşı kumpassız davranan terazi burçları kumpas saplantısı olan bireyleri çıldırtabiliyor.

YENGEÇ BURCU

En anaç burç olarak öğrenilen duyarlı yengeç burçları yarıyıl yarıyıl kumpassız bir hayat özümseyebiliyor. Özel hayatlarında yaşadıkları kasvetler nedeniyle bir zaman kumpassız yaşayan yengeçleri bu düzeyden kurtaracak şahıs yeniden kendileri oluyor.

İçeriği Oyla

Yorum yapın