Anasayfa » Genel » Efsane otomobil geri dönüyor! İşte 2023 model Toros’un öne çıkan özellikleri ve satış fiyatı

Efsane otomobil geri dönüyor! İşte 2023 model Toros’un öne çıkan özellikleri ve satış fiyatı

Anadolu kırsalında hali hazırda en çok rağbet gören arabalar sıralamasında ilk sıraları kimseye kaptırmayan Renault Toros arabaların yapımı yılar evvel sonlandırılmıştı. 1990’lı senelerde yapımı durdurulan Renault Toros model arabalar, Anadolu’nun bir hayli yerinde hali hazırda bırakılmaz olarak yerine gözetiyor. Dağ, der, bayır demeden gitmesi, parçasının çok ucuz olması, yük taşıma dahil her türlü işte kullanılabilir olması sebebiyle Toros vasıtalar hali hazırda yüksek maliyetlere el değiştirmeye devam ediyor. Toros tutkunları Fransa’dan gelen yeni habere çok neşelenecek. 2023 model Toros’lar yakında satışa çıkacak. 

Araba sektöründeki ehemmiyetli adlardan biri olan Renault, elektrikli arabalara yatırım yapmaya devam ediyor. Sıradaki ad ise 2023 model Renault Toros. Türkiye ’de satışa çıkması merakla beklenen 2023 model Renault Toros’un Türkiye maliyeti emin oldu.

Bir yarıyıla damgasını vuran hali hazırda Anadolu’nun bırakılmaz taşıtlarından Renault 12 ya da Türkiye’de öğrenilen adıyla Toros, tamamen yenilenmiş olan versiyonu ile tekerrürden yollara çıkmaya hazırlanıyor.

Fransız araba devi Renault elektrikli araba yelpazesini süratli bir biçimde genişletmek istiyor. Bunun için de ikonik modellerinden esin alıyor.

İçeriği Oyla

Yorum yapın