Anasayfa » Genel » Erkeklerin Hoşuna Giden Telefon Mesajları (En İyileri)

Erkeklerin Hoşuna Giden Telefon Mesajları (En İyileri)

Ziyaretçilerimiz bize sık bir biçimde erkeklerin güzeline giden telefon iletileri mevzusunda sual sormaktaydı. Bu içeriğimizle beraber erkeklerin güzeline giden telefon iletileri mevzusunda ayrıntılı bir biçimde takviyeci olmuş olacağız. Aynı zamanda erkeklerin güzeline giden laflar, erkekleri tavlamak için neler yapmak gerekir? Bu cins mevzulara da değineceğiz.

Erkekler, bizlerin baş belası olsa da onlar olmadan bir yaşam sürdürmek daha Doğrusu istekli bir aşk yaşamak çok ihtimalsiz diyebiliriz. Hoşlandığımız bireyi neşelendirmek, ona değerli olduğunu sezdirmek her zaman aranızdaki bağı çoğaldırır ve mucizevi güçlendirir. Çünkü hoşlandığınıza karşı değer veren laflar söylemediğiniz taktirde çok sık tartışma eder ve işin sonunda ayrılığa maruz kalırsınız. Peki, erkeklerin güzeline giden telefon iletileri nelerdir? İşte sizlere birbirinden değişik telefon iletileri!

Erkeklerin Güzeline Giden Telefon İletileri

Erkeklerin Güzeline Giden Telefon İletileri Neler?

Erkeklerin her şey güzeline gider. Hoşlandığı birey tarafından değer verici laflar almak, ona karşı hislerinizi bütün ve net bir biçimde belirli etkeniz onun sizden kaçmasına değil Doğruten birbirinizi hoşlanmanıza neden olur. Aşk iletileri, erkek sevgiliye aşk iletileri, erkek sevgiliyi mutlu edecek iletiler ve çok daha aşırısı için altta yer alan lafları kullanın.

Çok yakışıklısın. Seninle konuşuyorken kendimden geçiyorum. Bana huzur veriyorsun. Her şeyim olmanı çok istiyorum. Reel bir prens nasıl olur diye sorsalar seni gösterirdim. Her söylediğin çok gülünç ve seninle fazla eğleniyorum. Kalbim senin olsun, sende benim. Bu hayat seni benden alırsa emin ol yaşayamam. Seninleyken her şeyin olacağına, hoş günler yaşayacağıma Doğruten inanıyorum. Hayatımda senden başka kimse olmasın. Sen benim her şeyime yetiyorsun. Seni öyle bir beğeniyorum ki şu an yanımda olsan sevgiye boğardım. Sana her gün daha çok aşık oluyorum. Aşk ne demek? Hepsini seni biliyorum. İyi ki varsın, iyi ki benimlesin. Hayatıma renk katıyorsun. Yaşadığımız aşk reel bir rüya gibi. Büyüleniyorum! Bana kendimi güvende sezdiriyorsun. Resmini gördükçe daha çok aşık oluyorum. Keşke hep birlikte olsak. Seninle birlikte olamadığım için çok dramam ama bunu çok istiyorum. Seninle her şeye varım. Şu an çok sarılmak istedim. Seni beni beğeniyor olman içimi kıpır kıpır ettiriyor.

Erkek Sevgiliye Aşk İletileri

Erkek sevgiliniz için onu mutlu etmek, değerli ve ilişkinizi daha da ileriye taşımak için altta yer alan mutluluk verici lafları kullanın. Her şeyin en iyisini biricik beğendiğiniz hak ediyorken niçin bu iletileri atmayasınız ki? Durmayın ve şimdi onu sevgiye boğun.

Tek ruh eşim sensin. Her anlamda bana iyi geliyorsun, iyi ki varsın. Kibar olduğun kadar çok cömertsin. Seninleyken kendimi Dünya ’nın en hoş bayanı seziyorum. Tabi sende benim için Dünya ’nın en hoş erkeğisin. Prensim benim. İyi ki tanıdım seni. İyi ki tanıştık seninle, ne tasam kaldı ne hastalığım. Bir kere daha seni hoşlandığımı söylemek istiyorum. Seni çok beğeniyorum! Ömrüm, ömrümü sana adamak istiyorum. Çok karizmatiksin işte bu surattan benim prensimsin. Karşımda hep nitelikli bir erkek var. Ne desen haz alıyorum! Bir gün parçalayacağız fobisiyle yaşıyorum. Ama lütfen benden ufalama. Süper olduğuna inanıyorum. Duruşun, hareketlerin ve bana attığın iletiler beni benden alıyor. Gıcıksın filan ama Doğruten seni çok beğeniyorum. Bebeğim benim. Çok yakışıklısın, direnemiyorum. Kalbimin tek sahibi, reel prensim benim.

Erkekler Hangi Bayandan Sever?

Erkeklerin geneli maçodur fakat hoşlandığına karşı her zaman iyi hedef, pak bir kalp besler. Hoşlandığına karşı onu incitmekten, onu kırmaktan hep uzak dururlar. Bir erkeği suyuna gittiğiniz zaman sizin için yapmayacağı hiçbir şey yoktur. Fakat aşkınızı çıkar üzerine değil her şeyinizi birlikte geçirecek, tüm zamanınızı ona ayıracak biçimde tertip ediniz. Başka Bir Deyişle tüm müddetiniz derken onu habersiz vazgeçmeyin, kesintisiz yeni mevzu açın ve eşi hadiselerle onu afallatın.

Bir erkek her zaman hoşlandığı bireyin sarih ve net olmasını ister. Dobra olacaksınız ki ona karşı neler sezdiğinizi her zaman sarih bir biçimde söyleyeceksiniz. Erkekler dobra bayanlar hep severler. Kendinize güveniniz bütün olmalı, asla onun karşısında minik düşmeyin. Düşmeyin derken de onu ezecek tavırlardan kaçının. Ona yanılgılarını söyleyerek takviyeci olabileceğinizi, onunla hep beraber olabileceğinizi söyleyerek etkileyebilirsiniz. Bir erkek naçar kaldığında anda başındaki hadiseleri bir başkasına anlatmaktan çekinir. Fakat size çok güvenirse ve ona iyi geleceğinizi düşünürse hadiseleri size söylemekten asla çekinmez. Ona güven verin, onu iyi sezdirin ve değer verin. İşte hepsi bu kadar!

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla

Yorum yapın