Anasayfa » Genel » Eskişehir Kent Park ’a Nasıl Giderim

Eskişehir Kent Park ’a Nasıl Giderim

Eskişehir Kent Park ’a Nasıl Giderim ve nerede olduğunu merak ediyorsanız bu içerik sizlere takviyeci olacaktır. Eskişehir Kent Park plajı konumu, adres bilgisi ve erişim, irtibat bilgilerine dair bir çok bilgiyi bu içeriğimiz içerisinde hisseleştik.

Türkiye ’nin ilk suni plajı olma özelliğine sahip olan Eskişehir Kent Park suni plajı, Eskişehir ’liler dahil Türkiye ’nin bir çok şehrinden de büyük bir ziyaret almaktadır. Eskişehir ’in öğrenilen en hoş yerlerinden bir tanesi olan kent park plajı, suni olma özelliğinin yanı gizeme şehir merkezine de oldukça yakındır. Deniz kumu kullanılarak yapılan suni plaj, porsuk çayının hemen yan tarafında yer almaktadır. İçerisinde 15den fazla soyunma kabini, 150den fazla şezlong ve 2den fazla can kurtaran bulunmaktadır.

Eskişehir Kentpark Nerede

Eskişehir kent park plajı Şeker Semti, Sivrihisar-2 Sokağı TEPEBAŞI/ESKİŞEHİR adresinde yer almaktadır.

Eskişehir Kentpark Nasıl Giderim

Eskişehir kent park plajına gidebilmek için kullanabileceğiniz 2 adet erişim vasıtayı bulunuyor. Bu erişim vasıtalarından bir tanesi tramvaydır. Ötekiyi ise otobüstür. İnsanlar genel olarak bu suni plaja gidebilmek için tramvayı seçim etmektedir. Çünkü otobüse göre daha süratlidir ve daha konforludur.

Otobüsle kent park plajına gitmek isterseniz 14, 29, 48, 51K, 63S, 9S numaralı otobüslere binebilirsiniz. Bunlar haricinde öbür numaralı otobüsleri de seçim edebilirsiniz; 51S, 999S,75S. Yeniden bu otobüslerde kent park plajına kadar sizleri götürecektir. Kent park plajına öğrenilen en yakın otobüs durağı 212. Bulvarı otobüs durağıdır. Veya Sivrihisar – 2 Sokağı durağında da inebilirsiniz.

Tramvayla kent park plajına gitmek isterseniz Otogar yazılı tramvaya veya devlet sağlık kurumu yazılı olan tramvaya binebilirsiniz.

Eskişehir Kentpark Açılış Kapanış Saati

Eskişehir kentpark her yaz yarıyılında Haziran ayının 15 ’i gelmesiyle beraber açılış yapmaktadır. Haziran 15 itibariyle tüm ulus haftanın 7 günü 10:00 ila 18:00 arasında kent parka giriş yapabilir.

Eskişehir Megakent Belediyesi Kent Park Telefon Numarası

Telefon numarası 0222 211 55 00 ’dır. Bu numara üzerinden kent park plajına erişim sağlayabilirsiniz.

Eskişehir Megakent Belediyesi Kentpark Plajı Giriş Fiyatı 2023

2023 için henüz tanımlanmış olan bir maliyet henüz yoktur lakin 2023 yılında plaj giriş fiyatı 20 TL ’ydi. Maliyete şezlong, şemsiye vs. bu cins hizmetlerde dahil olup her yaştan fert için aynı maliyetlendirme geçerlidir.

İçeriği Oyla

Yorum yapın